Ciekawe tematy na prezentację z biologii
Witam !. Ciekawe o co chodzilo komus kto wymyslil ten temat.Znacie jakieś ambitne tematy na prezentację?. 2012-05-09 20:00:11Szukasz prac z Referaty z przedmiotu Biologia?. nie ważne, że będzie to randka, pogaduszka na dyskotece, w poczekalni czy w kolejce, nigdy nie wiesz, kiedy ta pierwsza pogawędka .Dobra więc tak twój temat: Przystosowanie zwierzą do drapieżnictwa To sposób odżywiania się organizmów,polegający na wykorzystaniu jako pokarm ciała innego zwierzęcia i w odróznieniu od pasożytnictwa prowadzący do śmierci ofiary.. Na końcu wpisu wytrwali znajdą dokument pdf do druku zawierający przeznaczony dla uczniów opis zasad zdobywania szóstki oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania.Tematy do rozmowy.. Robisz prezentacje multimedialne oraz sama się przebierasz za daną subkulturę.. Koniec roku się zbliża i jest możliwość zrobienia dodatkowej prezentacji .. Mam taką prośbę, dostałem na biologie referat na temat„ Likantropii" jest to zamiana.. Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.. Plansze/prezentacje wykorzystuję w uczeniu biologii w LO w zakresie podstawowym, gdzie dysponuję oczywiście 1 godziną tygodniowo.. Baza bibliograficzna EDUKACJA Biologia / Biologia - dydaktyka wyniki wyszukiwania w bazie Edukacja, tworzonej w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu, odsyłające do zbioru artykułów z czasopism, który podlega .Prezentacje o subkulturach są bardzo ciekawe..

Temat na ciekawą prezentację o fotografii?

Grzegorek Sebastian.. Tak stworzona prezentacja, na każdy, nawet najbardziej szalony temat na pewno zainteresuje widzów!. Zmotywuj łuchaczy do poświęcenia ię tudiowaniu tego tematu, przygotowując wciągające prezentacje, które koncentrują ię na niektórych z najbardziej intrygujących tematów biologii.. Prezentacja wybranych tekstów kultury podczas spotkania z zaproszonymi gośćmi z okazji Dnia Matki lub na forum klasy.. Ja dziś też robiłam z przyrody prezentacje:D Zrobiłam na temat układow czlowieka.Prezentacja na przykładzie: Ciekawe ikonki, ilustracje, żywa paleta i różne pomysły na slajdy sprawiają, że ta prezentacja szybko się nie nudzi.. Sama przygotowywałam coś takiego.. Każde z Was znajdzie tutaj coś dla siebie.. Zajrzyj na każdą stronę, aby trafić w dziesiątkę i znaleźć coś odpowiedniego dla Twojej postaci.. (I chociaż na tamten moment niewiele jeszcze z tego rozumiałam, w późniejszych latach…Na stronie znaleźć można wiele ciekawych informacji na temat współczesnych.Istnieją tez ciekawe przykłady solitonów Ricciego na rozmaitościach zwartych.. Sprawdź w Sciaga.pl.. Setki osób na Rynku Głównym w Krakowie [zdjęcia] 4193.. Strategie drapieżnictwa Istnieją różne sposoby polowania,stadnie i w pojedynkę.Niektóre .Witaj!. 2010-01-13 20:37:45Biologia (67745) Chemia (77266) Ekologia (3189) Fizyka (91077) Geografia (66812) ..

Praca ta jest mi potrzebna do podciągniecia oceny z biologii.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Potrzebuję ciekawy pomysł na prezentację z biologii .. Temat dowolny ,dlatego chcę zrobić ciekawą .Przepisy na proste doświadczenia z biologii.. układ oddechowy układ pokarmowy wentylacja płuc wskazówki dla nauczyciela wskazówki do nauki wymiana gazowa zadanie z biologii zapamiętajki .Pozwolę sobie zatem podzielić się moim uwagi na temat wykorzystania m.in. prezentacji multimedialnych na moich lekcjach.. W ten poób możez podkreślić emocje związane z biologią i zmotywować innych do zgłębiania nauki o .Hej jestem w szóstej klasie i na informatyce robimy prezentację na dowolny temat.. Temat Nr 1 - Libero w piłce siatkowej.. Znajdziesz tu materiały dotyczące każdego etapu prowadzenia małego biznesu.Teraz masz już dobry początek prezentacji.. Lepiliśmy wtedy z plasteliny i wykałaczek na kartce model DNA.. zgŁoszone tematy referatÓw.Często obserwowałam osoby, które naprawdę napracowały się nad swoimi prezentacjami, dotarły do wielu interesujących źródeł, doszły do ciekawych wniosków, a potem wrzucały efekt całej swojej pracy na paskudny szablon Power Pointa, upychały mnóstwo tekstu na jednym slajdzie i usypiały całą salę, z wykładowcą włącznie.Przygotowanie montażu, łączącego poezję z prezentacją multimedialną..

Zobacz prezentację na Slideshare ... Inne tematy.

Wybierz jeden z pozostałych tematów z list poniżej.. Pozostaje Ci „tylko" znaleźć odpowiedzi/ciekawe rozwinięcia poszczególnych pomysłów.. Tematy: 323 Strona 1 z 13.Witam, potrzebuję ciekawego tematu na prezentację na PO,tzn ma to być jakiś temat, który zachęci do dyskusji, podam jakie już były npaborcja, eutanazja, hipnoza, nagrody darwina, atak na WTC itp.Macie może jakieś pomysły na ciekawe tematy które można by omówić będę to robił w Powerpoinciepozdrawiam100 prezentacji Power Point z dziedziny biologii @NamalowanyPrzezSmutek worldofteaching.com #nauka #matematyka #fizyka #astronomia #100 #prezentacja #powerpoint #power #point #biologia #dziedz.. Jest jedną z form oddziaływań antangonistycznych.. Dlatego zwracam się z prośbą do Was o ciekawy temat na rzeczoną prezentację .. Flora naszego kraju zaczęła się rozwijać po ustąpieniu lądolodu, tj. 10,5-12 tysięcy lat temu, Ukształtowała się przede wszystkim pod wpływem zmian warunków klimatycznych w holocenie a także działalności człowieka, Zmiany te spowodowały, że powierzchnię Polski porasta zróżnicowana roślinnośćZłożona natura żywych itot prawia, że biologia jet facynującym, choć częto trudnym tematem.. Czy ktoś by mi powiedział jakiś ciekawy temat 😊 2016-06-02 17:41:42 Ciekawy temat na prezentację z biologii ?.

2010-12-12 12:58:07 Jakie znacie ciekawe tematy do prowadzenia bloga?

Na każdej stronie znajduje się po 10 tematów.. ; Polityka prywatności; O Wikipedii; Korzystasz z Wikipedii tylko na własną odpowiedzialnośćŚwiat roślinny i zwierzęcy w Polsce.. Materiał dotyczył anatomii i fizjologii człowieka.©2010-2020 Przedmioty Przyrodnicze w XXIV LO im.. 2015-11-17 23:16:50 Załóż nowy klubŚwiat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Prezentacje z biologii Oficyny Multimedialnej Teraz Wiedza - moje spostrzeżenia.. Ogólniej zjawisk cyklicznych w biologii nie związanych z naturalnym cyklem dobowym lub rocznym.. Pomysły zawarte w tym artykule zaczerpnąłem z książki „Wyznania mówcy" autorstwa Scotta Berkuna.Biologia.pl "'Przyrodniczy portal informacyjny, w którym znajdziesz podstawowe informacje na temat biologii.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. a oto kilka pomysłów, które mogłabyś zrealizować: 1. aborcja/eutanazja 2.zjawiska paranormalne 3.ciekawostki historyczne (czy hitler żyje) itp.Prezentacje Biologia-Przyroda • PREZENTACJE • pliki użytkownika grzopister przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Prezentacja multimedialna dekalog zdrowego żywienia.ppsx, Prezentacja multimedialna paprotniki.ppsxWitaj!. Cel - Zapoznanie uczniów z rolą zawodnika libero w piłce siatkowejPotrzebuję referat, jak najbardziej ciekawy na temat związany z ekologią.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Tę stronę ostatnio edytowano 18 paź 2020, 01:49.. Marcin Wójcik z Ani Mru Mru odmawia TVP.Był on formułowany z myślą o przedmiocie, którego uczę, czyli o biologii, ale jestem pewna, że ogólne jego zasady można zastosować do większości przedmiotów szkolnych.. W tym poście są odpowiedzi uczniów z klas 2 gimnazjum.. Przeskocz do .. 32 fiszki z pytaniami na temat budowy i funkcji struktur komórkowych zawartych w komórce zwierzęcej i roślinnej.. Pewnie jesteś ciekawy, jakie lekcje zapamiętali uczniowie klas drugich.. Zamieszczam kolejne wypowiedzi uczniów na temat tego, jaką lekcję biologii zapamiętali w danym roku szkolnym.. W pewnym momencie mojej pracy w szkole uzmysłowiłam sobie, że jeżeli chodzi o moją własną edukację na poziomie gimnazjum, to jestem w stanie przypomnieć sobie z tego okresu tylko jedną lekcję.. Chodzę do klasy III gimnazjum .. 2014-04-22 10:03:01 Kto przygotuje mi prezentację multimedialną na dowolny temat z biologii ?. Pomoc w zrozumieniu podstaw biologii i zachodzących zjawisk biologicznych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt