Pocztówka po angielsku z wakacji
Największe wrażenie zrobił na mnie Akropol.. Prosze o sprawdzenie.. Pocztówka po angielsku to jedna z krótkich form wypowiedzi spotykanych na maturze podstawowej z języka angielskiego.. Treść.. Pomimo iż jest ono krótka i stosunkowo prosta, podczas jej pisania należy kierować się kilkoma zasadami.. Oto pomysły na oryginalne pozdrowienia z wakacji!Forum Inne - mam prosbe musze napisac pocztowke z wakacji obojetnie skad.minimum 60 słow.. musi sie tam znajdowac (place, weather, clothes he is wearPocztówka z Wakacji, Leszno, Leszno, Poland.. Ich napisanie zajmie tylko kilka chwil, a sprawi wiele radości drugiej osobie!. Zakończenie (potocznym zwrotem) i podpis Pocztówka - angielskie słownictwo i zwroty Rozpoczęcie:Na język angielski Przetłumacz i napisz (po angielsku) 2011-05-10 21:08:02 jade na wakacje i chce wysłać koledze pocztówkę , co mam mu w niej napisacc?. Póki co mamy tylko jedną pocztówkę po angielsku.. łolka123 310 pkt, 2 poziom.. holidays - wakacje sea - morzePrzykładowy opis wakacji po angielsku.. Dominika Grabowska 26 lipca, 2013 język angielski No Comments.Rozmówki po Niemiecku ü Tekst ma najczêœciej charakter pozdrowieñ, relacji z wycieczki lub pobytu poza sta³ym miejscem zamieszkania.. ü Wa¿ne jest przekazanie .Pocztówka po angielsku Pod względem stylu, pocztówkę możemy potraktować dość „luźno"..

Kisses ...Pocztówka z wakacji.

Widziałem wiele wspaniałych miejsc.. In the evenings I go to a disco.Ü Patr z równie¿: propozycje tematów maturalnych, pkt 9B, str. 35.. Pocztówki to miły dowód pamięci o adresacie, mała rzecz, która potrafi ucieszyć każdego.. Informacje o miejscu pobytu 3. mają się znaleść informacje takie jak:-gdzie jestem-jaka jest pogoda-jak sie bawię -co robiłam wczoraj-co planuje robić dziś i jutro-kiedy wracam ma być ok 60 słów, i proszę aby to było na dziś bo jutro mam z tego kartkówkę pisać ;/;/ z góry dziękujeNiemieckie przyimki i przypadki z jakimi się łączą; 172 przysłowia niemieckie i ich polskie odpowiedniki; Opis siebie po angielsku; List of Irregular Verbs; Państwa i języki państwowe; 200 przykładów pytań i odpowiedzi w j. Angielskim.. Pocztówka (postcard) A Jak napisaæ pocztówkê ü Pocztówka jest rodzajem krótkiego listu, najczêœciej nieformalnego.. Nauka słówek; Kurs 1000 słówek .. czesc mam problem pomóżcie mi napisać pocztówke z wakacji oczywiście po angielsku DPocztówka po angielsku Zasady pisania pocztówki po angielsku.. Przy następnej fali upałów przyjdź do nas: nasze klimatyzowane pomieszczenia zapewniają orzeźwienie i chwilę wytchnienia od gorąca.. Filmy.. 3787 osób lubi to · 128 osób mówi o tym · 2294 użytkowników tu było..

Napisz pocztówkę z wakacji po Angielsku Hi Ann!

poleca 74 % 1467 głosów.. Dodatkowe informacje o pobycie (pogoda, zwiedzone zabytki, ciekawostki, dalsze plany) 4.. Czas czytania: 2 minuty.. Grecja jest piękna i bardzo słoneczna.. 2010-07-23 18:06:03 Angielski e-mail do koleżanki 2013-09-23 21:07:00Mam do napisania pocztówkę z wakacji.. Pisząc pocztówkę możemy wykorzystać niżej proponowane zwroty.Pocztówka po niemiecku - wzór Przykład pocztówki nr 1.. Szczegóły po powrocie.. Taka forma wypowiedzi ma charakter totalnie nieformalny, ponieważ najczęściej piszemy ją do znajomych czy rodziny.. Pocztówka z wycieczki wakacji podróży po niemiecku..

Pocztówka z wycieczki wakacji podróży po niemiecku.

W której opisze pogodę i klimat.. Wstęp/ przywitanie 2.. Every day is hot and sunny and blue sky over us.74% Pocztówka po angielsku; 85% Pocztówka z wakacji; 85% Pocztówka z wakacji z Rzymu.. Miejsce w którym łączy się zamiłowanie.. Pocztówka z wakacji we Włoszech: Hi Anton, Wie du weißt mache ich gerade Urlaub in Italien.. Z góry dzięki :] Jak po angielsku jest polana ( w sensie np zielone polany) Dear Lisa This place is spectacular.. W sieci można znaleźć masę gotowców, postanowiłyśmy więc zebrać najlepsze z nich.. Nie wiem czy jeszcze można coś dodoac, czy może za długie?. Słownictwo .. Pisząc ją do znajomych, rodziny, bądź przyjaciela, z pewnością nie będziemy chcieli używać stylu oficjalnego, tak więc słownictwo potoczne , formy skrócone oraz czasowniki frazowe są tu jak najbardziej do zaakceptowania.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór..Komentarze

Brak komentarzy.