Angielski czy niemiecki który łatwiejszy
2009-07-13 11:47:06 Jaki język łatwiejszy rosyjski czy hiszpański ?. Nie trzeba uczyć się języka danego kraju, do którego planujemy przyjechać, co jest dużą wygodą dla imigrantów.. Który jest.50 angielskich akronimów, które trzeba znać ostatnia aktualizacja: 12 lip 2019 LOL, czyli ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.. a więc będę miała lekcje obu języków .nie wiem do którego się bardziej przyłożyć.. Angielski będzie obowiązkowo, a do wyboru mam:-Hiszpański-Francuski-Niemiecki Z angielskim niezbyt wyrabiam, więc szukam najłatwiejszego języka.. Zauważyłam, że wiele osób, które dobrze przyswajają niemiecki, uważają go za łatwiejszy od angielskiego.. Najmniej poliglotów znajdziemy w Katowicach, choć właśnie w tym mieście rośnie zapotrzebowanie na lekcje języka niemieckiego i angielskiego, dlatego lektorzy tych języków są tam rozchwytywani.Ach mam do wyboru na studiach nauke kilku jezyjow obcych :) Będe kontynuowala nauke j.angielskiego .. pozostał mi teraz wybór drugiego języka obcego od podstaw :) Mam do wyboru: j.francuski .Tłumaczenie słowa 'łatwiejszy' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Naturalnie angielski bije na głowę niemiecki pod względem popularności, powszechności użycia.. Komu tu wierzyć ?. Angielski będzie obowiązkowo, a do wyboru mam: -Hiszpański -Francuski -Niemiecki Z angielskim niezbyt wyrabiam, słówka znam, ale czasy to dla mnie czarna magia, więc szukam najłatwiejszego języka..

Łatwiejszy niemiecki czy hiszpański?

Który język jest łatwiejszy Niemiecki czy Angielski ?. Większość osób mówi, że j. niemiecki jest bardzo trudny, ale niektórzy, że łatwy, ale podobno j. francuski jest jeszcze łatwiejszy.. Dziewczyny z HR-u ogłosiły na początku tygodnia nie lada nowinę.Nasz dyrektor naczelny odchodzi, a na pożegnanie zaprasza wszystkich na grilla do swojej posiadłości na wsi.To sie akurat zgadza, angielski przeszedl bodajze jednym glosem, czy jakas drobinka w kazdym razie nad niemieckim.. Jak juz sie nauczysz .Łatwiejszy jest chyba angielski i jego warto się uczyć, bo jest bardziej przydatny od niemieckiego.. W tym artykule postawiliśmy sobie za cel przedstawienie najbardziej charakterystycznych cech obu języków oraz pokrótce zarysowanie ich znaczenia w życiu zawodowym i edukacji.Który język łatwiejszy - francuski czy niemiecki ?. z Angielskim już miałam przez parę lat do czynienia i raczej 4 czasem 5 dostawałam ;P myślicie że niemiecki jest łatwiejszy ?angielski czy niemiecki- ktory latwiejszy Zaloguj się, aby obserwowa ć .. Jako iż wybieram się niedługo do gimnazjum, muszę wybrać dodatkowy język do nauki.. Nie ma żadnej dyskusji, który z tych dwóch języków jest górą w starciu angielski vs niemiecki.. Ostatnio edytowane przez izolda24 : 01-05-2012 o 11:18..

.. rosyjski czy niemiecki ?

2010-03-14 22:14:25 Wolicie język hiszpański czy niemiecki ?. Oferujemy profesjonalne usługi tłumaczeń.. .ech ten temat był wałkowany tutaj milion razy, poszukaj na forum.. Nie znaczy to jednak, że nauka języków obcych może czy powinna kończyć się na nauce .Język niemiecki czy niderlandzki - dylematy stojące przed wyborem języka obcego do nauki.. 2011-04-16 14:55:46; Załóż nowy klub .. bo wszyscy mi mowia tak - rosyjski - podobny do polskiego , mama zna wiec mi pomoze, tylko 3 czasy i prosty a niemiecki mowia ze twardy .. wiele czasow .. mylic sie moze z angielskim i wgl ^ ^ i chce sie was zapytac co sadzicie?. A jakie są Wasze obserwacje/doświadczenia?. 2012-04-13 19:29:43; Hiszpański czy włoski?. Oczywiście hiszpański!. Akcent jest bardzo ważny, ale opanowanie go jest bardzo łatwe.. Hiszpański jest dla mnie łatwiejszy nawet od angielskiego.. :) Od siebie dodam tylko, że hiszpański wydaje mi się łatwiejszy,a ile czasu zajmuje nauka to dziwne pytanie, jak dla mnie języka się czlowiek uczy przez cale zycie, a nie okresloną liczbe semestrów.poza tym każdy się uczy w swoim tempie :) PozdrAngielski czy niemiecki-który trudniejszy?. Nawet w krajach azjatyckich typu Japonia .Język angielski jest dla mnie trudnym językiem, szczególnie jeśli chodzi o konwersacje..

Udostępnij ten postAngielski czy niemiecki-który trudniejszy?

.wszyscy mowia ze .Cześć!. Osoby, które przy tym zadeklarowały biegłą znajomość języka niemieckiego (C1/C2) otrzymywały przeciętnie o 1 000 zł więcej, czyli 5 900 zł brutto miesięcznie.Który jest łatwiejszy hiszpański czy włoski?. 20.04 .- język angielski i niemiecki na poziomie średnio-zaawansowanym (B1/B2) mediana płac wynosiła 4 900 zł brutto miesięcznie.. Nauka języka obcegoBiuro tłumaczeń SuperTłumacz®.. Który język jest łatwiejszy, proszę to bardzo ważne.Strona 34-Angielski czy niemiecki-który trudniejszy?. A jakie są Wasze obserwacje/doświadczenia?. Posty: 250 .. Też uważam, że niemiecki jest łatwiejszy od angielskiego.. #2 .Który język jest łatwiejszy - francuski czy niemiecki?. Prawda jest bowiem taka, ze w pewnych stanach (szczegolnie tych poludniowych i zachodnich) latwiej jest uslyszec hiszpanski niz angielski!W Polsce zapanowała nowa moda: na naukę hiszpańskiego.. To jeden z pięciu najważniejszych języków świata, bo mówi nim az ok. 500 milionów ludzi.Wątek: Angielski czy niemiecki-który trudniejszy?. Zauważyłam, że wiele osób, które dobrze przyswajają niemiecki, uważają go za łatwiejszy od angielskiego.. Ostatnio edytowane przez izolda24 : 01-05-2012 o 11:18.. Znacznie mniejszy problem stwarza mi czytanie.. W moim przypadku trudności z przyswojeniem tego języka mogą wynikać z tego, że późno zetknęłam się z tym językiem (w szkole uczono mnie tylko rosyjskiego, który nie stwarzał mi żadnych problemow, a wręcz przeciwnie)..

:D Uczycie się niemieckiego albo francuskiego ?

Wyświetl Pojedyńczy Post 08-15-2018, 22:04 kaluza,sylwia1996.. Który jest waszym zdaniem najłatwiejszy?TEMATY OGÓLNE.. Jako iż wybieram się niedługo do gimnazjum, muszę wybrać dodatkowy język do nauki.. Ale niech nie pisze, ze hiszpanski nie jest teraz drugim jezykiem w Stanach.. Ponad 40 języków.Dla mnie osobiście łatwiejszym do nauczenia zawsze był niemiecki ze względu na wymowę, a angielski właśnie z tego powodu jest trudniejszy, ale gramtyka angielska jest o wiele prostsza, a czasami mówienie o dużej ilości czasów to przesada - w mowie potoczneji angielskiej i niemieckiej używa się zasadniczo 3-4 czasów.Witam wszystkich, na jesieni wybieram na studia na ktorych musze wybrac lektorat i szczerze powiedziawszy waham sie miedzy dwoma jezykami: niemieckim (uczylam sie go przez kilka lat ale juz od 4 nie mam z nim stycznosci i nic praktycznie juz nie pamietam) a francuskim, ktory wydaje mi sie ciekawy :), ale słyszałam, że ponoć jest trudny do nauczenia się :( i teraz mam dylemat który z tych .Który jezyk latwiejszy?. Który język waszym zdaniem jest trudniejszy do nauczenia - angielski czy niemiecki .. Tłumaczenia przysięgłe, techniczne, zwykłe.. Jesli upujesz to ja powiem ze angielski łatwiejszy i o wiele bardziej potrzebny niż inne jezyki.. .Tłumaczenie słowa 'łatwiejszy' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. .Międzynarodowym językiem, który używany jest powszechnie na całym świecie, jest język angielski.. Darmowa wycena!. Który język waszym zdaniem jest trudniejszy do nauczenia - angielski czy niemiecki ?. Szyszkownik : Zarejestrowany: Jul 2018.. A dobra szkoła to faktycznie połowa sukcesu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt