Popatrz na obrazek i zapisz odpowiednie wyrazy z ćwiczenia 4
Zapisz na kartce min.. Kliknij i nazwij je.. Znajdź inne wyrazy z h ukryte w podanych wyrazach.. Następnie z wyrazów (1-5) ułóż pełne .4.. At the park At Uzupełnij zdania o rodzinie Dixonów, używając at lub at the i wyrazów z ćwiczenia.Grammar 3 Znajdź wymienione niżej przedmioty na obrazku z ćwiczenia 1.. Podkreśl ó, które wymienia się na a lub e.. Wykonaj zad.. Proszę przeczytać temat z podręcznika: Rzeczpospolita pod rządami Wettinów str.152-156 ( pomocne może być skorzystanie z epordecznik: Czasy saskie Rzeczpospolita Wettinów) oraz wykonać ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń 1,2,3,4,5,6 (7 dla chętnych) str.78-80Wyrazy z h, których pisownię trzeba zapamiętać 4.. Lekcja 16.03.2020.. Dopasuj zdania (1-6) do nazw przedmiotów w prawej kolumnie.. Na ulicy Weneckiej, przed kamienicą numer siedem, zatrzymał się czarny mercedes M‑Klasse.. Wykorzystaj w niej językowe środki retoryczne.. ZAPAMIĘTAJ!. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 50: - zad.. Wysiadła z niego.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. herbata - Podhale - hulajnoga - druhna -Popatrz na obrazek i napisz, na jakich instrumentach grają dzieci w szkolnej orkiestrze..

1 - popatrz na obrazki, podpisz je odpowiednimi wyrazami z ramki;Klasa 8.

Z podanych liter ułóż wyrazy.. Piszemy ó, gdy wymienia się na o, a lub e. Postępuj tak, jak w poleceniu.. czy czerwone wyrazy są dobrze zapisane.. Aby było Ci łatwiej, podpowiem co oznaczają następujące wyrazy : Cinema - kino Funfair - wesołe .Kl VIa Proszę sprawdzić się z powtórką z działu 4.. Otwórz podręcznik na stronie 52 i popatrz na obrazki w zadaniu 2.4 Fantastic Film Families Fantastic Film Families Places Wpisz w luki brakujące litery.. Popatrz na obrazek i powiedz co znajduje się na plaży w idealnym mieście, następnie uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Zmień w wyrazach pierwszą literę na h lub H. Zapisz nowe wyrazy.. Kliknij na głośnik a następnie na obrazek pasujący do nagrania.4 Wyrazy z ó wymiennym na o, a, e 1.. Część 4.. 13 s. 64 Popatrz na obrazki i uzupełnij podpisy wyrazami z ramki.. 5 str. 81 podręcznika ułóż zdania twierdzące (przy imionach i nazwach czynności zobaczysz plusy) oraz przeczące (przy imionach i czynnościach zobaczysz minusy).Popatrz ponownie na ilustrację z ćwiczenia 1. napisz a , an lub some oraz odpowiedni rzeczownik .. W wyrazie pszczoła i wyrazach pokrewnych piszemy sz po literce p.. Przepisać do zeszytu słowa i zwroty z ramek w ćwiczeniach: 4/72, 7/73, 9/73, a następnie dopisać polskie znaczenia, korzystając ze słowniczka na stronie 81.A teraz zapisz w zeszycie temat i odpowiednią datę..

Zapisz te wyrazy i wklej odpowiednie obrazki.

STRONA 10 Czytanie zdań; rozwiązywanie rebusów - praca z ćwiczeniami Ćwiczenie 1 „„ Przyjrzyj się rysunkowi.. Zapisz te wyrazy obok właściwych cyfr.. Jeśli nie, popraw błąd.Uzupełnij zdania wstawiając tylko wybrane z podanych poniżej wyrazy w odpowiedniej formie: deszczowa, słoneczna, warstwowe, pierzaste, kłębiaste, mgła, rosa, .. Zapisz jak należy przeczytać podane wartości współrzędnych geograficznych: .. 1 godz. temu rozwiązań: 0; Rakuu123123123 Język Polski Napisz mowę na temat obowiązków wobec szkoły-"matki" wszystkich uczniów.. W każdym z podanych wyrazów ukrył się inny wyraz z ó. Zapisz go.zad 4. j e l e ń dłoń • budyń • bańki ń k]o€´] [s4ł]o€´] b a/ń|k]a] k]a/m?i_e/ń] koń słońce cieńEx 7 - Przeczytaj wyrazy z ramki i zapisz je w odpowiednie miejsce, zgodnie z numerkami na obrazku.. Otwórz ćwiczenie na str. 77.. Słownictwo dotyczące wakacji i podróżowania.. Jest to wyjątek, ponieważ niedawno poznalismy zasadę mówiącą, że po literce p zawsze piszemy rz. 6.3.. Połącz wyrazy ze zdjęciami rodziny Dixonów.. Odpowiedz na pytania związane z poniższym rysunkiem.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

Pod tematem zapisz nazwy zwierząt z powyższego ćwiczenia.

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Zad.3 Utrwalimy teraz wymowę nazw zwierząt.. angielski cwiczenia 2 str 10, 5 klasa Odpowiedź Guest Steps in English 2, ćwiczenia, zadanie 1, strona 20 .wyrazy z "ż" wymiennym i niewymiennym na litery r,b,s,n 2010-02-22 14:41:57 wyrazy z ó niewymiennym 2016-04-14 19:25:00 Znacie jakieś wyrazy z ó niewymiennym PODAJCIE ILE PAMIĘTACIE 2009-12-14 15:20:063 Ćw.4 Przeczytaj wyrazy dzieląc na sylaby, a następnie przestaw ich kolejność: loki myje kita bary rano masło masa tama misa tara Ćw.5 UłóŜ domino wyrazowe do podanego wyrazu według wzoru: szkoła łapa parasol solniczka pisaki kino tapeta kolega Ćw.6 Utwórz nowe wyrazy z pierwszych sylab wyrazów podanych: basen zielony bazie łasuch bęben dzieci boso cieknie jeden zioła rower .14 P cz. 4 s. 10-11 ń 1.. Spróbuj zaplanować miasto koszmarów.. Spróbuj opowiedzieć, co się na nim znajduje, pamiętając o powyższych zasadach.. 4 godz. temu rozwiązań: 0; Drań12 Biologia 3 zadania- z mejozy/mitozy/interfazy wczoraj o 14:37 rozwiązań: 0Czytam z Lokomotywą.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Zwróć uwagę na trzy wybrane kwestie..

... Uporządkuj zdania w odpowiedniej kolejności.. .

4.Uzupełnij zdania w ćwiczeniu 3 wyrazami z tekstu.. Rozpoznajemy i nazywamy rodzaje s klepów.. Uzupełnij zdania.. Zapisz je.. Nazwij to, co wskazują strzałki.Popatrz na obrazki .. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Czas na kolejne ćwiczenie on line.. zad 5 Na podstawie informacji z tabelki z zad.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.W zadaniu 3 wytnij rogi tajemniczego obrazka z ćwiczenia z rozdziału 4 i wklej na stronie 83.. Popatrz na wzór schematu z wpisanym wyrazem.. Ułóż sylaby w odpowiedniej kolejności, tak by powstały wyrazy.. Przeczytaj tekst ponownie i połącz obrazki A - C z paragrafami 1 - 3.. Następnie zaznacz znakiem V nazwy elementów garderoby, które wybrany bohater ma na sobie.. Odszukaj na obrazku zwierzęta, których nazwy wpisałeś do zeszytu.. 4 w podręczniku.. 3 zdania opisujące obrazek.. Zadanie 1 str.90 (popatrz na obrazki i uzupełnij podpisy brakującymi wyrazami z ramki; następnie posłuchaj nagrania CD3.3 i sprawdź swoje odpowiedzi; zapisz zadanie do zeszytu oraz dodatkowo proszę zapisać do każdego wyrażenia znaczenie po polsku i uczymy się na pamięć).. It looks awful 6.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Pomocnik Dla 6-latków i nie tylko Polecenie dodatkowe „„ W każdym zdaniu podkreśl wyraz, który mówi o tym, jaki jest zamek i jaki jest zegar.. Przesyłam również linki do gier utrwalających nowe słownictwo ---->1.. Przeczytaj czasowniki złożone ( ćwiczenie 4) oraz uzupełnij zdania w ćwiczeniu 5: Can you clean up the mess at the balcony?. p a r k b b c h w k s o o h m Wpisz wyrazy z ćwiczenia we właściwe kolumny tabeli.. Tym razem musisz wstawić odpowiedni przysłówek: exercise 2 of degrees of ability.. Otwórz ćwiczenie na stronie 78.. Dopasuj wyrazy z ramki do podanych niżej schematów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt