Zwierzęta po angielsku z obrazkami
Tym sposobem maluch poznaje nie tylko zwierzęta domowe, ale też dzikie.. Zwierzęta - słówka cz. 1.. Zwierzęta .. Przynajmniej na początku, w momencie wprowadzania nowych słówek.Zwierzęta po angielsku podzielone zostały według ich gatunków.. Ułatwią ją obrazki z ich wizerunkami, a także nagrania, która jednocześnie pozwolą na naukę poprawnej wymowy.. Ta strona korzysta z plików cookie.. Na hasło dzieci rozbiegają się po sali i .Zwierzęta szły ósemkami…żółw myślał, że się spóźnił… Zwierzęta szły dziewiątkami…maszerując w linii prostej… Zwierzęta szły dziesiątkami…ostatnia była mała czerwona kura… Ćwiczenia.. Ćwiczenie ze słuchu.W dzisiejszym wpisie zaprezentuję najciekawsze angielskie idiomy ze zwierzętami.. Sprawdź czy znasz słowa takie jak mrówka, krowa czy kot.. Pobierz również karty z odgłosami zwierząt.. Te i inne gatunki w naszej bazie, czyli ponad 100 nazw ssaków po angielsku.Najlepiej, żeby nazwa połączona była z obrazkiem, więc albo rysujemy zwierzaki, albo pokazujemy zdjęcia w książce, można też wydrukować jakieś obrazki z internetu.. :) Podziel się ze swoimi znajomymi .Zwierzęta po angielsku - najważniejsze słówka angielskie.. Dobrze jeśli te obrazki będą widoczne przez cały czas trwania zabawy.. Pozostałe otrzymują kartoniki z numerami i rysunkami zwierząt.. Średni wynik: 89,84 %.Quiz zwierzęta po angielsku..

Zwierzęta po angielsku dla dzieci z obrazkami.

Zwierzęta angielski.. Nauka angielskiego przez internet, nagrania MP3, testy online.Katalog testów Słownictwo Słówka Zwierzęta - słówka cz. 1.. Życzenia po angielsku; Ciekawe wyrażenia, które warto znać .Zwierzęta domowe w języku angielskim.. Te i inne gatunki w naszej bazie, czyli ponad 100 nazw ssaków po angielsku.. Poziom: Beginner.Test rozwiązano 11121 razy.. Szacuje się, że istnieje jeszcze ponad 5000 nieodkrytych gatunków ryb, w większości są to ryby głębinowe (deep-sea fish).Największą rybą na świecie jest rekin wielorybi (whale shark), który może mierzyć ponad 20 m i ważyć 25 ton.Zwierzęta po angielsku z obrazkami to skuteczna metoda nauki języka nawet dla najmłodszych pociech, które z zainteresowaniem śledzą kolorowe ilustracje.. Nawet osioł bez problemu by się tego nauczył.Ssaki po angielsku, z wymową Od wiewiórki przez lisa do żyrafy, od dziobaka przez leniwca do gazeli..

Nazwy zwierząt po angielsku.

Poznaj słówka potrzebne do egzaminu i codziennej komunikacji.. Ponad 130 nazw gatunków ptaków po angielsku, wszystkie z kolorowymi zdjęciami oraz wymową.. Karty ruchowe dla dzieci .Dla wszystkich angielskich słów na tej stronie dostępny jest dźwięk — aby go odsłuchać, po prostu kliknij na dane słowo.. Dołącz do grupy "Zainspirowani Rodzice" na Facebooku.. Warto spróbować i zamienić naukę we wspólną zabawę.Słownictwo angielskie w obrazkach.. Utrwalenie nazw zwierząt domowych i hodowlanych.. W tym, oraz innych modułach mamy dostępnych aż 6 różnych pomocy naukowych i możemy z nich korzystać dowolnie.. Załączniki: Plik; OLIMPUSEK 2020 - Sesja zimowa - Język angielski, kl. 2 - test: OLIMPUSEK 2020 - Sesja zimowa - Język angielski, kl. 2 - klucz odpowiedzi: OLIMPUSEK 2020 - Sesja wiosenna .Witaj na Sprawdziany 24 - największej bazie sprawdzianów .Jak pracować z dzieckiem aby skutecznie opanować zagadnienie ANIMALS czyli ZWIERZĘTA?. Pewnego dnia doktor otrzymuje informację z Afryki, że małpy potrzebują pomocy.. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek.Zwierzęta po angielsku (łatwe) 2013 .Zwierzęta po angielsku dla dzieci z obrazkami..

Podstawowe zwierzęta po angielsku.

Zobacz przykładowy rozdział książki po angielsku "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Zobacz okładkę "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"Zwierzęta - materiały edukacyjne dla dzieci.. Ważne słownictwo w kategorii Zwierzęta po angielsku.. Zapraszamy do pobrania pliku PDF.. Wybierz wersję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.Zwierzęta po angielsku - część 1.. Aplikacja mobilna Nasza uhonorowana nagrodami aplikacja do nauki zwrotów angielskich dla urządzeń z systemem Android zawiera ponad 6000 przydatnych angielskich wyrażeń i słów z dźwiękiem.Jego ulubieńcami są: kaczka Dab-Dab, pies Jip, świnka Geb-Geb, papuga Polinezja i sowa imieniem Tu-Tu.. w jednym zestawie - czyli nauka angielskich nazw zwierząt.. Słówek: 139.. Zwierzę po angielsku.Więcej filmów: Więcej słówek: brytyjski z wielorybem (też brytyjskim!). Ryby (fish) występują zarówno w słonych wodach oceanów i mórz, jak i w słodkich wodach słodkich rzek i jezior.. Ssaki (mammals) po angielsku: antylopa - antelope baran - ram bawół - buffalo bizon - bisonZwierzęta.. Jest w czym wybierać i myślę, że naprawdę warto przemycić je od czasu do czasu w rozmowach.. Pobierz "Karty ruchowe - wersja angielska" movement-cards-printable.pdf - Pobrano 5628 razy - 3 MB.. Król zwierząt.. ANGIELSKIE IDIOMY - ZWIERZĘTA.. Dzieci poruszają się po Sali przy muzyce, kiedy muzyka ucichnie nauczyciel podaje nazwę zwierzęcia do którego dzieci muszą jak najszybciej podbiec..

Przetłumacz podane zwierzęta na język angielski.

Fiszki: zwierzęta domowe po angielsku w wymową .. Ćwiczenie.. Celem strony jest promowanie pozytywnego myślenia, optymizmu i dzielenie się dobrą energią z innymi użytkownikami internetu:) Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie "Myśl Pozytywniej" i do dodania swojej pozytywki.. Poniżej przedstawiam 20 najciekawszych propozycji od Gettin' English.. Bear - niedźwiedź (nie mylić ze słowem Beer - piwo :-)) Bird - ptakZwierzęta po angielsku: ryby.. Oto nasza propozycja: Obejrzyjcie wideo, i w tym samym czasie: Wypełnijcie razem Karty Pracy w wybranej przez siebie części.Serwis zawiera oryginalne, po części niepublikowane wcześniej śmieszne zdjęcia, fajne obrazki, teksty, kawały i filmy.. Popatrz na obrazek i posłuchaj wymowy poszczególnych słówek: (najedź kursorem na niebieskie ikonki na obrazku) Posłuchaj polsko-angielskiego słowniczka zawierającego powyższe słówka: słówko polskie - słówko angielskie: .Zwierzęta, czy te domowe, czy hodowane trzeba karmić: Feed - karmić .. Części ciała po angielsku dla dzieci .Zwierzęta po angielsku.. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.. Najważniejsze ze zwierząt których angielskich nazw koniecznie trzeba się nauczyć zostały oznaczone pogrubieniem.. Psy, rasy psów Kategoria dla miłośników czworonogów, czyli .Znajdź zwierzę.. be the bee's knees - coś rewelacyjnego/ wysokiej jakościOpowiadania po angielsku; Powieści/ebooki; Słownictwo tematyczne; Testy z języka angielskiego; Wymowa, akcent; Życie w Wielkiej Brytanii; Polecamy działy.. Wood - las (znaczy także Wood - drewno ) I zobaczmy jakie tutaj możemy spotkać zwierzęta: Wolf - wilk .. Jedno dziecko zostaje Królem Zwierząt.. Nazwy zwierząt w języku angielskim.. Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej.. Angielskie słówka w obrazkach; Angielskie zwroty, które musisz znać .Zacznij nazywać zwierzęta po angielsku!. Łamigłówki, kolorowanki, artykuły, bajki, wierszyki, wycinanki i inne różności na temat zwierząt.. Ssaki Od wiewiórki przez lisa do żyrafy, od dziobaka przez leniwca do gazeli..Komentarze

Brak komentarzy.