Przedmioty szkolne po niemiecku
Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Przedmioty szkolne po niemiecku Każdy z nas chodził, lub dalej chodzi do szkoły.. - Proszę Cię weź tą teczkę do szkoły.. Witaj, trafiłeś na stronę poświęconą nauce języka niemieckiego.. Powodzenia!. poleca 84 % .. Musik - muzyka Kunst - plastyka Handarbeiten - praca ręczna Pamiętajcie że rzeczowniki (w tym także nazwy przedmiotów szkolnych) po niemiecku piszemy z DUŻEJ litery !. Z rodzajnikami bez liczby mnogiej.. Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.. - Kalkulator jest używany na lekcji .Przedmioty szkolne; Przedmioty szkolne, test z języka niemieckiego Powodzenia ;) Nie odpowiadam za ewnentualne błędy.. biochemia - Biochemie f biologia - Biologie f chemia - Chemie f etyka - Ethik f filozofia - Philosophie fNazwy przedmiotów szkolnych w języku niemieckim są używane bez rodzajników, a są to przecież rzeczowniki.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.W tej lekcji przedstawię Wam różne PRZEDMIOTY SZKOLNE po niemiecku.. Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. W Niemczech wakacje są ruchome (beweglich).. plural @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie..

przedmioty szkolne po niemiecku.

Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach.. Czy artykuł okazał się pomocny?. Wrzesień to miesiąc kojarzący się z rozpoczęciem szkoły po wakacjach (die Sommerferien).. 2011-03-16 18:08:43 Wymień wszystkie przedmioty szkolne po niemiecku (to chodzi o lekcje)?. Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mail.. - Muszę kupić nowy ołówek.. Skomentuj.. Test: j. niemiecki- przybory szkolne podstawowe przybory szkolnePo południu poszłam do domu.. : ) Wiosna, Lato, Jesień, Zima to słówka, które musisz znać, bez względu na to, czy pracujesz za granicą, czy uczysz się w szkole/ na studiach języka niemieckiego.. Sniadanie jem o 7:30 4. w szkole jestem od 8 do 15 5. o 15 idę do domu 6. o 15:30 jem .Przedmioty szkolne po niemiecku.. Wstaję o siódmej 2.Przedmioty szkolne po niemiecku 7 września 2012 Odsłon: 15 076 Brak komentarzy.. Podczas tej lekcji przekaże tylko najważniejsze informacje dotyczące poradnika pod tytułem :-) .. 82% Schulsachen-przedmioty związane ze szko .przedmioty szkolne po niemiecku .. Wyślij zgłoszenie .. Rozpoznasz i nazwiesz miesiące po opisie?Przedmioty szkolne są dość łatwe do nauczenia, gdyż znaczna część z nich brzmi w języku angielskim podobnie w języku polskim.. Tak to już jest, że szkoła potrafi zniechęcić do wielu przedmiotów.Przedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci..

przedmioty szkolne.

Udostępnij.. .Przedmioty szkolne po niemiecku die Schulfächer Lipiec 6, 2015.. Przybory szkolne - podstawowe słownictwo niemieckie; das Schul-Zubehör - Grundwortschatz.. biochemia - Biochemie f biologia - Biologie f chemia - Chemie f etyka - Ethik f filozofia - Philosophie f fizyka - Physik f geografia - Erdkunde f gimnastyka - Turnen n historia - Geschichte f informatyka - Informatik f język angielski .. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych Quiz w Poczekalni.. Czasami szkoła zaczyna się w sierpniu a czasem we wrześniu.Tłumaczenie słowa 'ulubiony przedmiot szkolny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Odpowiedz.Jaki przedmiot szkolny wolisz?. fizyka.. 2011-04-07 17:52:12 " Przedmioty używane w kuchni " jak to będzie po niemiecku ?. 2010-05-03 08:02:08W tym odcinku poznasz pytania i odpowiedzi związane z przedmiotami szkolnymi.. Bez problemu udało Ci się nazwać przedmioty z tego quizu.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'edukacja dla bezpieczeństwa (przedmiot szkolny)' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.przedmiot szkolny - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Aelynea 3 lata temu.. przedmioty szkolne po niemiecku.. Ich znajomość przyda się każdemu, kto zaczyna uczyć się niemieckiego.Jak po niemiecku napisać przedmioty: matematyka, niemiecki, przyroda itd ?.

Previous Post Zawody po niemiecku alfabetycznie.

PRZEDMIOTY SZKOLNE PO NIEMIECKU=] HISTORIA - GESCHICHTE ŁACINA - LATEIN WOS- SOZIALKUNDE FILOZOFIA- PHILOSOPHIE SZTUKA- KUNT PRACE RĘCZNE - HANDARBEITENGEOGRAFIA - GEOGRAFIE =ERDKUNDE = .Przedmioty szkolne po niemiecku.. 364 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Aby utrwalić sobie nazwy przedmiotów po angielsku, rozejrzyj się po swoim biurku i spróbuj nazwać jak najwięcej z nich.Niemiecki - przybory szkolne.. Tak trzymaj!. poleca 80 % 1419 głosów.. Oprócz listy słówek znajdziesz .Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji.. Definicja .. Zapraszam do oglądania.Sprawdź tłumaczenia 'edukacja dla bezpieczeństwa (przedmiot szkolny)' na język Niemiecki.. I jeszcze jedno - nie ma tutaj niemieckich liter np. ö itd.Schulfcher - Przedmioty szkolne.. Mówiąc szczerze, język niemiecki nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem w szkole.. 7 września 2012 Odsłon: 15 409 Brak komentarzy.. Szkoda, ze nie napisałeś jaki to ma być przedmiot, a mniejsza z tym Mein Lieblingsfach ist Geografie (Erdkunde).. Umiesz je nazwać?. Przyroda.. Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza.Przedmioty szkolne - ćwiczenie online z odpowiedziamiPrzybory szkolne po niemiecku to temat związany ze szkołą i słownictwem dotyczącym materiałów szkolnych..

Co znaczy i jak powiedzieć "przedmiot szkolny" po niemiecku?

Jaki przedmiot szkolny wolisz?. DARMOWE LEKCJE.. W nazwach przedmiotów szkolnych po niemiecku dużo jest internacjonalizmów, bo każdy, kto zna język polski jest w stanie domyśleć się, co oznacza po polsku przedmiot szkolny taki jak: Musik, Sport, Informatik czy nawet Biologie.Start studying NIEMIECKI - przedmioty szkolne, dni tygodnia,.. - Schulfach, Schulgegenstandprzedmioty szkolne 0 53 fiszki Vod.ika.. Treść.. PRZYDATNE KATEGORIE.. Miłej zabawy podczas nauki :) Znajdziecie mnie na: szkolne po niemiecku.. chemia.. - Mój zeszyt ma 60 kartek papieru.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ich interessiere mich für andere Länder, ihre Kulturen und Traditionen.Przybory szkolne po niemiecku przykłady.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt