Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi wann fliegst
20 Zadanie.. Przyporządkuj.. • Pracuj samodzielnie.. Powodzenia!. Zaznacz wybrane numery.. 2010-11-28 19:41:51Przyporządkuj odpowiednio pytania odpowiedzior1.. 2 N A ch dem Fi L m w ähre N .Przyporządkuj właściwe pytania z zadania 3 do podanych haseł.. 4.Hat das jemand .Przyporządkuj właściwe funkcje poszczególnym częściom ośrodkowego układu nerwowego.. Słówka do wpisania:Wo?. Odpowiedzi na te i inne pytania zbieramy w jednym miejscu, a zakładka jest na bieżąco aktualizowana.Meine Handynammer: 0 170 628 55 29, MARIA (5) Studentenheim 3,Zimmer 15.. Czas pracy: 60 min.Zanim usłyszysz nagranie, przeczytaj odpowiedzi i zastanów się, na jakie pytania mogą odpowiadać.. Dwie odpowiedzi zostały podane dodatkowo.. - Zadanie 3: Meine Deutschtour 2 - strona 17II.. Poniżej znajdziesz najważniejsze pytania po niemiecku, które zaczynają się od tak zwanego zaimka pytającego (W-Fragen).. b. Ja, seit zwei Jahren.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Bolesław Prus "Lalka" Bolesław Prus "Lalka" Może ktoś ma odpowiedzi na pytania z grupy I?. Jeśli się pomylisz, przekreśl błędną odpowiedź i wpisz poprawną.. 🎓 Przyporządkuj pytaniom właściwe.. - Zadanie 2: Meine Deutschtour 7 - strona 11Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. • Nie używaj pomocy (np. kalkulator), jeżeli nie pozwala na to regulamin konkursu..

Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi : 1.

CD 05 MP 05 Usłyszysz dwukrotnie cztery pytania.. 5pkt 1. c.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ niemiecki przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi do dwóch pytań pasują 2 odpowiedzi rozwiązania zanotuj …Zakreśl właściwe odpowiedzi - zadanie z anglika ?. Wpisz właściwy numer.. Wpisz numery od 1 do 4 w kratki obok właściwych nazw.Przyporzadkuj pytanie do własciwej informacji,Jedno pytanie nie pasuje.Niemiecki klasa 1 gimnazjum?. Usłyszysz dwukrotnie wiadomość pozostawioną na automatycznej sekretarce.. ZADANIE 2: Które odpowiedzi pasują do pytań?Przyporządkuj: 1.Hat jemand vielleicht die Tasche gestohlen?. Przy każdym poleceniu podano liczbę punktów, jaką można uzyskać za właściwą odpowiedź.Za rozwiązanie całego testu możesz otrzymać maksymalnie 37 punktów.. C.Liest du gerne?Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przyporządkuj właściwe pytania z zadania 3 do podanych haseł.Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi.. Pytania z „wo"Szanowni Państwo!. 22 Zadanie.. Wann beginnt wieder die Schule?… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.4.. Odpowiedź: 7.30 (C) 1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.-3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.lecenia i zapisywać odpowiedzi w przeznaczonych na to miej-scach, w formie wymaganej w treści polecenia..

Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi.

(0-2)Zadanie: przyporządkuj odpowiedzi do pytań napisz odpowiedzi Rozwiązanie: 1 d ihr seid 13 jahre alt 2 c er hat physik am mittwoch 3 a ich habe mathe jetz 4 b nein, ich Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.prawidłową odpowiedź.. Mamy nadzieję, że dobrze!Pytanie 8: Przyporządkuj mapom Półwyspu Iberyjskiego właściwe tytuły.. Uporządkuj w kolejności chronologicznej dokumenty regulujące przestrzeganie praw człowieka.. ich kann bin du darfstStrona 5 z 20 Zadanie 3.B (0 - 4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat pierwszego dnia Ewy w nowej szkole.. 23 Zadanie.. Przyporządkuj wydarzenia właściwym bohaterom (wpisz litery do odpowiedniej rubryki).Które odpowiedzi pasują do pytań ?. W tym celu podczas czytania polecenia zwróć uwagę na zdania zawierające czasowniki operacyjne (np. wybierz, zaznacz, wstaw, dokończ, dopasuj) precyzyjnie określające właściwy sposób wykonania zadania.Gehen Sie an der Schule vorbeigejen.. W pytaniach 1.1-1.4. wybierz odpowiedź zgodną z treścią nagrania.Przyporządkuj zdjęciom odpowiednie wyrazy..

🎓 Przyporządkuj pytaniom właściwe odpowiedzi.

Jedna odpowiedź jest zbędna.. 2010-09-19 14:29:58 przyporządkuj odpowiedzi pytaniom .. 21 Zadanie.. • Nie używaj korektora.. c. Nein .Podstawowe pytania po niemiecku z wymową.. .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przyporządkuj każdemu z nich właściwą odpowiedź, wpisując litery a e w kratki 1.. Jedna odpowiedź nie pasuje do żadnego pytania.. - Kiedy zaczyna się wiosna?. Niecodzienna sytuacja związana z epidemią nasuwa nam wszystkim wiele pytań - jak funkcjonuje transport publiczny, czy obowiązują kontrole na granicy, komu przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy na dziecko.. proszę najutro to jest z niemca!. Napisz w zeszycie zdania z właściwymi wyrazami z zadania 1..Komentarze

Brak komentarzy.