Effekt 1 podręcznik i ćwiczenia
Liceum i technikum + CD - Kryczyńska-Pham Anna , tylko w empik.com: 49,24 zł .. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu: Nowa seria podręczników do języka niemieckiego dla liceum i technikum Numer dopuszczenia MEN: 937/1/2018 klasa 1 Podręcznik od pierwszych lekcji zachęca uczniów do komunikowania się w języku .Liczne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, stymulujące rozwój sprawności językowych.. Przeczytaj recenzję Effekt.. Ćwiczenia.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Podręcznik.. Język niemiecki.. Podręczniki Effekt są przeznaczone zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego (części: 1, 2, 3 i 4), jak i kontynuujących ją po szkole podstawowej (części: 2, 3, 4 i 5).Podręcznik oferuje liczne materiały fakultatywne, takie jak lekcje realio- i kulturoznawcze, przydatne zwroty, ćwiczenia fonetyczne, tabele gramatyczne, trening sprawności językowych, zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia, podręczny słownik niemiecko-polski.. Jego .Podręcznik oferuje liczne materiały fakultatywne, takie jak lekcje okolicznościowe, przydatne zwroty, ćwiczenia fonetyczne, tabele gramatyczne, trening sprawności językowych, zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia, podręczny słownik niemiecko-polski..

Każda strona z podręcznika ma swój odpowiednik w zeszycie ćwiczeń.

Język niemiecki.. 9788302180811.Zeszyt ćwiczeń "Effekt 1" jest ściśle skorelowany z podręcznikiem i tak jak on składa się z siedmiu rozdziałów: Kennenlernen, Familie, Schule, Alltag, Essen und Trinken, Mein Wohnort oraz Freizeit, dzięki którym uczeń może utrwalić i usystematyzować słownictwo oraz struktury gramatyczne wprowadzone w książce.Effekt 1 podręcznik i ćwiczenia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. "Effekt 1" jest podzielony na siedem rozdziałów.Effekt 1.. Język niemiecki.. Data zakończenia 2019-09-07 - cena 88 złPodręcznik oferuje liczne materiały fakultatywne, takie jak lekcje okolicznościowe, przydatne zwroty, ćwiczenia fonetyczne, tabele gramatyczne, trening sprawności językowych, zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia, podręczny słownik niemiecko-polski.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Sklep internetowy .. Podręczniki szkolne - sprzedaż wysyłkowa.. Podręcznik..

Sekcja Wiederholung zawiera ćwiczenia powtórzeniowe do danego rozdziału.

Zeszyt ćwiczeń.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Podręcznik oferuje liczne materiały fakultatywne, takie jak lekcje okolicznościowe, przydatne zwroty, ćwiczenia fonetyczne, tabele gramatyczne, trening sprawności językowych, zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia, podręczny słownik niemiecko-polski.. Liceum i technikum - Kryczyńska-Pham Anna.. Język niemiecki.. Część 1.. Każdemu podrozdziałowi w podręczniku odpowiada również .EFFEKT 1 Zeszyt ćwiczeń * Autor: Anna Kryczyńska-Pham Wydawca: Oprawa: Miękka Liczba stron: 64 Rok wydania: 2019 Kod kreskowy EAN: 9788302180811 Nr dopuszczenia MEN: 937/1/2018 Podręczniki Effekt są przeznaczone zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego (części: 1, 2, 3 i 4), jak i kontynuujących ją po szkole podstawowej (części: 2, 3, 4 i 5).Podręczniki Effekt są przeznaczone zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego (części: 1, 2, 3 i 4), jak i kontynuujących ją po szkole podstawowej (części: 2, 3, 4 i 5).. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Szkoła ponadpodstawowa.. Język niemiecki.. Effekt 1 jest podzielony na siedem rozdziałów.Effekt 2.. Jesteśmy największym wydawcą książek edukacyjnych w Polsce.Podręczniki "Effekt" są przeznaczone zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego (części: 1, 2, 3 i 4), jak i kontynuujących ją po szkole podstawowej (części: 2, 3, 4 i 5)..

Effekt 1 jest podzielony na siedem rozdziałów.Effekt 1 ćwiczenia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Effekt 1 jest podzielony na siedem rozdziałów.. Zobacz inne Język niemiecki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Informacje o Effekt 1 Język niemiecki Podręcznik+ CD +Ćwiczenia - 8301592392 w archiwum Allegro.. Zeszyt ćwiczeń dla liceum i technikum.. Zawierają treści w pełni zgodne z wymaganiami nowej podstawy programowej i prowadzą do osiągnięcia poziomu A2+/B1.. Część 1.. Zawierają treści w pełni zgodne z wymaganiami nowej podstawy programowej i prowadzą do osiągnięcia poziomu A2+/B1.Informacje o Effekt 1 podręcznik + ćwiczenia KOMPLET niemiecki - 8328395572 w archiwum Allegro.. Liceum i technikum.. Podręcznik.. Szkoła ponadpodstawowa.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Rodzaj tradycyjny podręcznik Klasa wieloletnie, 1 Okładka miękka Rok wydania 2019 Tytuł Effekt 1 KOMPLET podręcznik + Cd + ćwiczenia WsiPPodręcznik oferuje liczne materiały fakultatywne, takie jak lekcje okolicznościowe, przydatne zwroty, ćwiczenia fonetyczne, tabele gramatyczne, trening sprawności językowych, zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia, podręczny słownik niemiecko-polski.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Effekt 1.. Język niemiecki.. Data zakończenia 2019-09-08 - cena 86,90 złEffekt Podręcznik najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Multibook Effekt 1..

Kup online Effekt 1 » Kup online Effekt 2 » Kup online Effekt 3 »Język niemiecki effekt 1 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Zawierają treści w pełni zgodne z wymaganiami nowej podstawy programowej i prowadzą do osiągnięcia poziomu.Effekt j. niem.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Podręczniki z języka niemieckiego dla szkół ponadpodstawowych przekazują wiedzę w przyjazny sposób, który ułatwia naukę i skutecznie przygotowuje uczniów do matury.. Nauka niemieckiego już od 29,12 zł - od 29,12 zł, porównanie cen w 31 sklepach.. Liceum i technikum na Uczę.pl.. Część 1.. Koncepcja metodyczno-dydaktyczna podręcznika Effekt jest oparta na .Zeszyt ćwiczeń Effekt 1 jest ściśle skorelowany z podręcznikiem i tak jak on składa się z siedmiu rozdziałów: Kennenlernen, Familie, Schule, Alltag, Essen und Trinken, Mein Wohnort oraz Freizeit, dzięki którym uczeń może utrwalić i usystematyzować słownictwo oraz struktury gramatyczne wprowadzone w książce.Podręczniki Effekt są przeznaczone zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego (części: 1, 2, 3 i 4), jak i kontynuujących ją po szkole podstawowej (części: 2, 3, 4 i 5).. podr LO cz.1 + CD NPP Nauka niemieckiego już od 29,27 zł - od 29,27 zł, porównanie cen w 31 sklepach.. "Effekt 2" jest podzielony na siedem rozdziałów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt