W 80 dni dookoła świata sprawdzian ze znajomości lektury
2010-10-25 17:54:42 Czy podoba Ci się lektura " W 80 Dni Dookoła Świata " Juliusza Verne ?. Od słowa do słowa, zakłada się z nimi o wielką sumę, że zdoła objechać świat dookoła w ciągu zaledwie 80 dni.w Marianowie „W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu!. Zabiera ze sobą w tę podróż swojego francuskiego lokaja, Jana Passepartont.. 8.Witaj na stronie Quizz.pl.. O czym zapomniał Passepartout przed podróżą?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czy mieliście sprawdzian z lektury,,W 80 dni dookoła świata ''?. Test z odpowiedziami !. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Bryk.pl - najlepsze opracowania lektur, streszczenia lektur dla każdego ucznia, charakterystyki wszystkich bohaterów, lektury szkoła podstawa, lektury liceum, lektury studia.Wątki: podróż dookoła świata - jest ona głównym tematem powieści i to z niej wynikają wszystkie przygody bohaterów i inne wątki..

16.W 80 dni dookoła świata.

Obieżyświat się dowiedział,że są dzień w tył i, że kierowali się na zachód,czyli codziennie odejmowało się 4 minuty; Fix im to powiedział; Fogg sam sie domyślił,powiedział to lokajowi i szybko pojechali do klubuWitaj na stronie Quizz.pl.. Jak się nazywał klub, którego Files Fogg był członkiem?. W roku 1872 dom pod numerem 7 przy Saville Row, Burlington Gardens, w którym w roku 1814 zmarł Sheridan, był zamieszkany przez Phileasa Fogga, członka londyńskiego klubu „Reforma", osobistość wybitną i wielce oryginalną.Kartkówka ze znajomości lektury „W 80 dni dookoła świata" - Formy pracy z uczniami dyslektycznymi na lekcjach języka angielskiego - referat by admin 18 lipca 2019 KARTKÓWKA ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA"( za każdą prawidłową odpowiedź 1 punkt)1.Quiz o lekturze pt,,80 dni dookoła świata'' DRAFT.. 5. Podaj nazwisko osoby, która śledziła Fogga i starała się utrudnić mu podróż?. Fileas Fogg założył się, że objedzie świat w 80 dni o: a) 500 000 funtów b) 20 000 funtów c) 500 000 franków 5.. 90 dni B. 80 dni C .Zaczęła się dyskusja, Andrew Stuart stwierdził, że to możliwe tylko w teorii, bo w praktyce zawsze wydarzyć się może coś, co zatrzyma podróżnika.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataOdpoweidz na pytania dotyczące lektury ,,W 80 dni dookoła świata'' i sptawdź ile wiesz na jeje temat.Imię i nazwisko klasa Sprawdzian ze znajomości lektury „W 80 dni dookoła świata" 1..

Ile czasu miał Fogg na przebycie świata?

"W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Pan Foog wygrał zakład.. założyć się z przyjaciółmi.Zestaw: "216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1" Statystyki zestawu: Ocena: 8 Zagłosowało: 9 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Czesława Łabuz (wynik: 0 %) Tymoteusz Studniarz (wynik: 94 %) T_omek M (wynik: 94 %) Jolanta .Książka W 80 dni dookoła świata autorstwa Verne Juliusz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 7,49 zł .. Jeśli tak, to jakie były pytania?. Angielski dżentelmen, Fileas Fogg, zakłada się pewnego dnia, że w 80 dni objedzie dookoła kulę ziemską.. Pan Fogg pokłócił się z Proctorem.Test z lektury „W 80 dni dookoła świata"!. 2010-02-10 18:32:55; Potrzebuje plan wydarzeń z powieści ''w 80 dni dookoła świata '' 2014-05-21 15:56:47; Proszę o szczegółowy plan wydarzeń książki '' W 80 dni dookoła świata '' 2010-05-05 16:26:44Lektura w 80 dni dookoła świata.. KawaiiNightmare 4 lata temu.. Pan Fix był: kamerdynerem bezdomnym detektywem lekarzem : 2.. U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata.W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. 197 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tylko prawdziwy fan YouTube dotrwa do końca w t.Jak Fogg dowiedział się,że jednak udało mu się okrążyć świat dookoła świata w 80 dni ?.

2012-03-12 19:45:15 Lektura w 80 dni dookoła świata ?

Pan Fogg założył się o: 100 funtów 3 tys. dolarów 20 tys.futów 30 tys.dolarów : 3.. Kto jest autorem przygód o Kubusiu Puchatku?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wątek ten pojawia się w momencie, gdy Fogg rozmawia w klubie „Reforma" ze swoimi partnerami do gry o artykule, w którym napisano, że możliwe jest, by okrążyć świat w 80 dni.. Udostępnij.. Podróżnicy mają w czasie wyprawy wiele przygód.Jules Gabriel Verne W osiemdziesiąt dni dookoła świata tłum.. okrążyć cały świat.. W ślad za nimi udaje się także przebiegły detektyw Fix, który podejrzewa Fogga o dokonanie kradzieży w Banku Angielskim.. Skomentuj.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" .W 80 dni dookoła świata - test ze znajomości lektury.. Autorem książki jest Juliusz Verne.. Odtwarzamy trasę podróży pana Fogga - Kolejność wydarzeń // odp.. Co Fogg chciał zrobić w 80 dni?. Pobierz (doc, 25,0 KB) Komentarze.. Ale Fogg był uparty i twierdził, że wszystko można przewidzieć, a będąc spokojnym, punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.Juliusz Verne, "W 80 dni dookoła świata" - test z lektury.. 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg?. Rozwiąż test!Streszczenie krótkie.. Ciekawostki o autorze powieści - Przymiotniki // odp.Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=)w Marianowie „W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu..

Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.

1p.Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata".. Na co Fogg przeznaczał 10 godzin na dobę?. Pytania testowe mają za za…TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1.. 2. Ilu służących miał Fogg?. Co zginęło z Banku Anglii?. Na zadanie otwarte odpowiadaj całymi zdaniami Powodzenia!. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. o posiadanie narkotyków.. o przeklinanie w miejscu publicznym.. Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?. Phileas Fogg, tajemniczy dżentelmen londyński, znany ze spokojnego, regularnego trybu życia, pewnego dnia rozmawia ze znajomymi przy kartach, jak bardzo skurczył się świat.. Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga?. Przypomnij sobie brawurową podróż Phileasa Fogga.. U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia.. bbomba, 2012-11-20 Szkodaa, że nie ma proponowanych odpowiedzi.. Podgląd treści.. Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) 1.. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Kubuś Puchatek 3. o zbeszczeszczenie hinduskiej świątyni.. zagrać w wista.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Trwa złoty wiek wielkiej globalizacji.. pytanie 1 z 10.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. 2010-05-19 10:58:18Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Przeczytaj recenzję W 80 dni dookoła świata.. w Kalkucie b) w Stanach Zjednoczonych c) .Zestaw: "216 W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 1" 0.. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2.. Czytaj uważnie polecenia.. nieznany Rozdział I. Phileas Fogg, zachwycony Obieżyświatem, przyjmuje go do służby 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt