Quizy o krajach niemieckojęzycznych online
Quiz trwa 12 minut i zawiera 40 pytań.. Wyślij zgłoszenie.. Co myślisz o 10 podanych państwach?. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych 2013 Strona główna Mistrz RodzajnikaKonkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych quiz 2019. z Niemiec.. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 34 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Uczestniczyło w nim 16 uczniów z klas pierwszych i jeden uczeń z klasy drugiej.2.KRAJE NIEMIECKOJĘZYCZNE Do krajów niemieckojęzycznych należą Niemcy , Austria i Szwajcaria.. Quiz trwa 10 minut i .Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Kraje niemieckojęzyczne /TEST/ magda_manikowska 3 lata temu.. PatriotaPL • 2 lata temu • #cowolisz #glosowanie #kraje #panstwa #podroze .. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Europa: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Ile wiesz o krajach Europy?. Sprawdź, co sądzą inni o poszczególnych krajach!. Panojoj • 1 rok temu • #jezyki #kraje #zgadywanka .. 1st grade .Darmowy quiz: Skomentuj.. Ten test ma pytania w następujących językach: język niderlandzki, język francuski, język rosyjski, język angielski, język ukraiński, język polski, język rumuński .Drużyny otrzymują do rozwiązania test z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych..

Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?

Wyniki są oparte na 1143207 odpowiedziach na pytania w kategorii Niemcy podane przez graczy z 150 krajów.. Z jakiego kraju niemieckojęzycznego pochodzi Arnold Schwarzenegger, aktor i były gubernator stanu Kalifornia?. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 14735 razy.. 25 maja 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się quiz z języka niemieckiego dotyczący znajomości krajów niemieckojęzycznych.. Udostępnij.. a) 9 b) 26 c) 16 d) Stolicą Niemiec jest: a) Bonn b) Berlin c) Bremen d) Bielefeld 3.Globalny Test Wiedzy o Niemczech.. Zobacz podobne quizy: #inteligencja #kraje #nauka #niemcy #test .. Chętni do udziału w konkursie proszeni są o zgłaszanie się do pani M.Polek nauczycielki j.niemieckiego do dnia 19 października br.Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych 2015.. Poniżej znajduje się Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?. Wyniki quizu .· Zadanie 1 - „test" ( 30 pkt ) Drużyny otrzymują do rozwiązania test z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Skomentuj.. Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych odbędzie się 24 października 2017 na lekcji nr 2, o godz.8.50 w sali 9. z .Witaj na moim quizie!.

Turniej wiedzy o krajach niemieckojęzycznych DRAFT.

Leradesss 5 lat temu.. Skrzynki pocztowe w Niemczech są koloru: A. czerwonego B. żółtego C. zielonego D. niebieskiego 2. .. Zobacz podobne quizy: #europa #geografia #kraje #ludnosc #mapa #polska #pytania #swiat #test .. W tym roku konkurs dotyczy nie tylko obszaru Niemiec, ale także Austrii i Szwajcarii.. Gdzie język niemiecki nie jest językiem urzędowym?. Neutralność Szwajcarii datuje się od roku: A. Rozwiąż quiz!. Poniżej znajduje się Konkurs wiedzy o Niemczech quiz 2019.. Z ilu landów (krajów związkowych) składa się Republika Federalna Niemiec?. Skomentuj.. Do klasyków wiedeńskich zalicza się: a) Mozart, Beethoven, Haydn b) Mozart, Schubert, Strauss c) Mozart, Haydn, Strauss 4.II Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych 2015.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. wdvgyj123 7 miesięcy temu.. Po wprowadzeniu danych, zaznaczeniu poprawnych odpowiedzi należy nacisnąć przycisk Prześlij wynik Quizu .. Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?. Konkurs składa się z dwóch dyscyplin: Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych 2015 (40 pytań 12 minut).. W ciągu 10 minut drużynowo zakreślają poprawne odpowiedzi.. promyczek3105.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny .Preview this quiz on Quizizz..

1st ...Ile wiesz o krajach niemieckojęzycznych?

Udostępnij.. W ciągu 10 minut drużynowo zakreślają poprawne odpowiedzi.. Masz świetny pomysł na quiz?. Stolicą Szwajcarii jest Berno , ale największym miastem jest1 KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH GIMNAZJUM 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Głosowanie!Język niemiecki - quiz wiedzy obejmujący historię, kulturę, realioznawstwo, geografię, sztukę, sport i politykę, krajów niemiesckojęzycznych.. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas VI - VIII.. Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?. Językiem urzędowym w Szwajcarii nie jest: a) j. francuski b) j. niemiecki c) j. hiszpański 2.. Flaga Austrii to pasy w kolorach: a) biały, czerwony, biały b) czerwony, biały, czerwony c) czarny, czerwony, żołty 3.. Nie brakuje tutaj także jezior i rzek .. Kolejna edycja Konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Najmniejsze z tych państw - Szwajcaria - to kraj górzysty , którego krajobraz zdominowany jest przez ALPY .. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skrzynki pocztowe w Niemczech są koloru: A. czerwonego B. żółtego C. zielonego D. niebieskiego 2.Znajdź jak najszybciej prawidłową odpowiedź!Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych DRAFT.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii Niemcy poprzez quiz online..

1780 3.quiz o krajach niemieckojĘzycznych Szkoła Podstawowa im.

Zamki, rzeki, góry, obiekty atrakcyjne turystycznie itp. Mistrz rodzajnika (4 minuty).Szkolny quiz o krajach niemieckojęzycznych Opublikowano 9 czerwca 2019 przez Administrator SPK W dniach od 20 do 23 maja 2019 r. w naszej szkole, wzięło udział łącznie dwudziestu czterech uczniów z klas szóstych uczęszczających na kółko języka niemieckiego w konkursie, który dotyczył wiedzy o państwach niemieckiego obszaru .Quiz na temat wiedzy o krajach niemieckojęzycznych Opublikowano: 25-05-2017. w kategorii GeografiaTest o krajach niemieckojęzycznych.. Masz świetny pomysł na quiz?. Gdzie język niemiecki nie jest językiem urzędowym?. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. tris12345 4 lata temu.. Udostępnij.. Kim jest Heidi Klum.. The Haunting of Bly Manor: Czy na ujęciu znajdu.Język niemiecki quiz wiedzy z historii, kultury, realioznawstwa, geografii, sztuki, sportu i polityki krajów niemiesckojęzycznych Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych Strona główna Mistrz RodzajnikaPreview this quiz on Quizizz..Komentarze

Brak komentarzy.