Sprawozdanie z zajęć szachowych
Katarzyna Stąsiek.. Przejawem .. pozwala na korygowanie własnych błędów.. Podziel się: Kliknij, aby udostępnić na Facebooku(Otwiera się w nowym oknie)Sprawozdanie z realizacji programu „ Indywidualne ścieżka edukacyjna kluczem do .. Zgodnie z rekomendacją władz państwowych w sprawie ograniczania rozprzestrzeniania się .. (w przypadku zajęć poza .SPRAWOZDANIE Z V TURNIEJU SZACHOWEGO „SZACHY W SZKOLE" DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH ZORGANIZOWANEGO Z OKAZJI OŚWIADCZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO W dniu 22 kwietnia 2017 r. w Domu Kultury „ORLE GNIAZDO" w Poznaniu, Os. Lecha 43, rozegrany został V Turniej Szachowy „Szachy w szkole" przeznaczony dla dzieci, młodzieżyPodsumowanie zajęć szachowych W bieżącym roku szkolnym od października do kwietnia w każdą środę odbywały się w naszej szkole zajęcia szachowe.. .Sprawozdanie z działalności Klubu Sportowego „Astra" w Leśniowicach za 2012 rok Klub w chwili obecnej liczy 21 członków i organizuje zajęcia sportowe dla zawodniczek i zawodników.. Na dole znajdziecie konkretne przykłady, plik i film, który pokaże Wam jak z niego najlepiej skorzystać.. W roku szkolnym 2013/2014 zajęcia SKS-u prowadzono zgodnie z obowiązującym w Chorzowie Miejskim Kalendarzem Imprez Sportowych dla szkół podstawowych.. W roku szkolnym 2014/2015 zajęcia SKS-u prowadzono zgodnie z obowiązującym..

Rozwiązywanie zadań szachowych.

SwiadectwoSzachowe2017 _____ Polski Związek Szachowy prowadzi szereg działań, mających na celu wsparcie metodyczne dla nauczycieli biorących udział w Ogólnopolski Projekcie "Edukacja przez Szachy w Szkole".Sprawozdanie z realizacji koła sportowego „Sport to zdrowie" W roku szkolnym 2013/2014 systematycznie realizuję założenia kółka sportowego „Sport to zdrowie!". Publikacja 20 kwietnia 2017.. Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności w zakresie matematyczno-przyrodniczym w klasach II-IV.. W I semestrze zrealizowałam następujące zagadnienia: I.. ORGANIZACJA ZAJĘĆ Zajęcia Koła Szachowego będą się odbywały raz w tygodniu, przez 45 min .. Zauważa się wzrastające zainteresowanie udziałem w rozgrywkach wśród najmłodszych.. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu, w środy w godzinach 7.30-8.15.. Cel zajęć : Upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życia1 Sprawozdanie za rok 2009/10 z zajęć pozalekcyjnych prowadzone w Szkole Podstawowej w Niedzicy w ramach projektu Moja Szkoła Moje Okno na Świat Sprawozdanie z realizacji zajęć dydaktyczno-wyrównawczych Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze prowadzone są dla trzech grup uczniów po jednej godzinie zajęć tygodniowo.. w grupie II ( czterolatki).. Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych dla uczniów zdolnych- cały rok szkolny 1 godz. tygodniowo - „Przygotowanie do konkursów": „Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości" i „ Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie" oraz zajęć dla klas II ..

)Organizacja zajęć.

Kurs organizowany był przez Wielkopolski Związek Szachowy.Sprawozdanie z Turnieju Szachowego.. Podczas zajęć dzieci poznają podstawy i taktykę gry w szachy a także ukierunkowane są na własny sposób myślenia.. Nauka gry w szachy odbywała się w dwóch grupach wiekowych: grupa starsza - klasy III - V i grupa młodsza - przedszkole, zerówka i klasy I i II.Plik sprawozdanie semesrtalne zajęcia rewalidacyjno wychowawcze.doc na koncie użytkownika annk79 • folder Dokumenty • Data dodania: 5 sty 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY I SEMESTR 2017/2018 r .. Powtórzenie i utrwalenie wiadomości o szachowym wojsku po II semestrze nauki.. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z Turnieju Szachowego o Puchary Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 46 w Poznaniu oraz Mistrzostwo Osiedla Warszawskie-Pomet-Maltańskie, a także z tabelą wyników końcowych.. Notacja szachowa, zegar szachowy, podstawowe zasady turniejowe (2) 3.. Pierwszy motyw taktyczny - widełki (podwójne uderzenie).. „W zdrowym ciele zdrowy duch" - pogadanki tematyczne..

Nauczyciele nie musieli znać zasad szachowych.

.Ponadto publikujemy specjalny druk dla uczniów z Projektu.. Taktyka - motywy kombinacyjne, gra i zadania szachowe (12) - maty w 1 ruchu - proste maty w 2 ruchach - likwidacja obrony - zaciągnięcie .Sprawozdanie z działalności zajęć SKS -u. roku szkolnego 2013/2014.. Z roku na rok ilość uczestników w rozgrywkach szachowych systematycznie wzrasta co cieszy organizatorów i mobilizuje do organizowania zawodów w następnym 2018 roku.Sprawozdanie z zajęć logopedycznych prowadzonych z … nr orzeczenia … rok szkolny 2019/2020.. Uczęszcza na te zajęcia 24 uczniów.Ponadto sprawozdanie składa się z dwóch oddzielnych części tj. niniejszego sprawozdania merytorycznego oraz zatwierdzonego przez .. wprowadził Zarządzenie 1/03/2020 w sprawie czasowego odwołania imprez szachowych.. Łącznie w projekcie uczestniczyło 179 uczniów, pracujących w 33 grupach.. Stanisław Rogala.. Zawody odbyły się w ośrodku turystycznym „RELAX Perła Podlasia".. Nauczyciel omawia z uczestnikami zajęć popełnione błędy, zwracając szczególną .Sprawozdanie z zawodów szachowych pn. „Otwarte Mistrzostwa Szachowe dla rodzin grających w szachy" (6 czerwca 2017r.. Grudziądz.. W I okresie roku szkolnego 2017/ 2018 prowadzono dodatkowe zajęcia języka angielskiego dla uczniów klas II, IIIa i IIIb gimnazjum.. Celem jest także przygotowanie ucznia do udziału w międzyszkolnych rozgrywkach szachowych na różnych szczeblach umożliwiając uczniowi osiągnięcia sukcesu jak i radzenia sobie z porażką przegranej.Federacji Szachowej - 20 lipca jest obchodzony Międzynarodowy Dzień ..

Sprawozdanie z zajęć rewalidacyjnych - I semestr 2016/2017 - Ewa Kołakowska.

Klub Sportowy ASTRA realizuje swoje cele statutowe poprzez współdziałanie z władzami sportowymi, państwowymi i samorządowymi.. By prowadzić edukację .Sprawozdanie z V Międzynarodowych Sarnackich Spotkań Szachowych Serpelice 03-07.07.2019r.. Zajęcia logopedyczne z … prowadzone były w formie indywidualnej w wymiarze 2 godzin tygodniowo.. Uczestniczyło w nich 22 uczniów i przedszkolaków.. Powiem coś oczywistego - piszmy prawdę!. Zajęcia z koła szachowego odbywają się 2 razy w miesiącu w soboty od godz. 9.00 do 11.00 w świetlicy szkolnej.. Ogłoszenia, Sport szachy.. Podsumowaniem ewaluacji będzie sporządzenie sprawozdania z osiągnięć uczniów na międzyszkolnych zawodach szachowych.. Działania całoroczne: Prowadzenie Szkolnego Koła Wolontariatu.. Spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu.Zrealizowano 42/48 godzin zajęć zgodnie z ustalonym harmonogramem.. W celu zapewnienia członkomSprawozdanie z zajęć muzyczno-ruchowych Tytuł: Sprawozdanie z zajęć muzyczno-ruchowych Twórca: Gryka-Orska, Małgorzata Temat: zajęcia muzyczno-ruchowe, sprawozdanie Wydawca: Wydawnictwo Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy Data: 2015.11.20, 1986 Typ: article .. Były to: .. Koło szachowe.. Cel zajęć : Upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życiaSprawozdanie z działalności zajęć SKS -u. roku szkolnego 2014/2015.. W ramach projektu uczniowie klas I-III mogli korzystać z zajęć wsparcia oraz zajęć rozwijających zorganizowanych na terenie szkoły.. Ob.5(1)Sprawozdanie z pracy zdalnej - co tam wpisać?. Lubartów.Kurs z zakresu metodyki nauczania gry w szachy - 24-25.11.18, 01-02.12.18, 15-16.12.18 W kursie nauczania gry w szachy mogli wziąć udział nauczyciele dowolnego przedmiotu.. Sprawozdanie z doradztwa zawodowego - II sem.. Grupa liczy 10 osób.. Szachiści grali w 3 grupach o różnych stopniach wtajemniczenia.Sprawozdanie z zajęć dodatkowych z języka angielskiego dla uczniów gimnazjum.. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, z ogromnym zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia.- poznane kombinacje (atak z odsłony, widełki, związanie) 2 2.. Udział w zajęciach jest dobrowolny.4 października 2018 W ramach zadania „Sport wszystkich dzieci", realizowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, zapraszamy szkoły uczestniczące w projekcie „Edukacja przez Szachy w Szkole" do realizowania szachowych zajęć pozalekcyjnych z dziećmi z klas III i IV szkoły podstawowej, które już odbyły dwuletnią naukę gry w szachy w ramach lekcji dydaktycznych.Sprawozdanie z VII Mistrzostw Szachowych Dzieci i Młodzieży Dzielnicy VIII .. Łańcut.. Funkcjonowanie doradztwa zawodowego w Polsce w aspekcie wybranych modeli europejskich.. w Chorzowie Miejskim Kalendarzem Imprez Sportowych dla szkół podstawowych.. Sprawozdanie z zajęć rewalidacyjnych - I semestr 2016/2017 - Ewa Kołakowska..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt