Uzupełnij dialog napisz pytania i krótkie odpowiedzi
Ułóż i napisz w zeszycie pytania z czasownikiem can.. Popatrz na poniższą tabelkę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Rozwiązanie jest poprawne, w wielu miejscach możemy wybrać sobie odpowiedź - twierdzącą lub przeczącą; w zdaniu 4 i 6 wybieramy odpowiedź twierdzącą (użytkowniczka odpowiedziała poprawnie), proszę jednak zwrócić uwagę, że w przykładzie 5 w treści pytania jest wykrzyknik przy odpowiedzi, co sugeruje nam, że powinniśmy wybrać odpowiedź przeczącą.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Zdobyte odznaki: .. odpowiedzi: 3 dodaj własną.. Wschodząca gwiazda.. 2013-10-15 15:15:28; Uzupełnij pytania do odpowiedzi.. Proste przykłady, ćwiczenia krok po kroku, ćwiczenia dla dyslektyków i uczniów z trudnościami.Pytania ogólne należy wymawiać z odpowiednią rosnącą intonacją.. Napisz krótkie streszczenie o Janko Muzykancie!. Zwykle nie występuje samodzielnie, lecz jest wykorzystywany w innych pracach, np. w opowiadaniu, czy powieści.zad 3 Wykonaj drugie ćwiczenie on line i poćwicz krótkie odpowiedzi exercise 2 - short answers zad 4.. Lektury; Jak napisać .. napisz krotki dialog w ktorym zachecisz kolege kolezanke do wspolnej wycieczki.. Napisz dialog w zeszycie Zad 5.. Potrzebuję plan szczegółowy w podpunk.4 Uzupełnij tekst słowami z˝nawiasów w˝czasach Present Simple lub Present Continuous..

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-03-28 19:42:05Znacie jakieś fajne scenariusze (krótkie) śmieszne, kabarety na dzień dziecka .. P / F 2 Napisz pytania, używając podanych słów.Present Simple - krótkie odpowiedzi 12 marca 2017 Admin 0 Comment ćwiczenia , Present Simple Uzupełnij zdania w czasie Present Simple (krótkie odpowiedzi).Najważniejsze jest to, aby przekazywał czytelne obrazy.. Nadaj tytuł.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz krótki dialog do scenki .Nadaj scence tytuł .. Sortuj wg: Igor325.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów i dowodzić, że dobrze znasz wybranego bohatera.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Napisz pytania z formą will i krótkie odpowiedzi.. następnie napisz odpowiedzi 2012-09-09 11:24:56Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Następnie krótko opisz ten.. 8 pkt - 28.9.2020 (14:51) Zad 1 str 8 ćwiczenia klasa 7 .. Napisz dialog w zeszycie: Zad 5.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Sprawdź jak napisać dialog, zapoznaj się ze wskazówkami i przykładami dialogów.. Popatrz na poniższą tabelkę.. *wersja do .Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

2013-05-20 15:44:44 Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi .

Ted: ²No, I .Uzupełnij dialog.. Uzupelnij pytania uzywajac do lub does nastepnie napisz krotkie odpowiedzi 2. uzupelnij dialog wyrazeniami w odpowiedniej formie DAJE NAJNapisz krotki dialog!. 2011-12-18 15:59:45 Uzupełnij pytania wlaściwa formą czasownika be.. Uzupełnij dialog.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij pytania i odpowiedzi 2012-11-03 12:15:03 Uzupełnij pytania czasownikami z nawiasów we właściwej formie.. Uzupełnij dialog formami can i can't.. Potem napisz krótkie odpowiedzi: Great!. 2013-05-23 20:29:54; Uzupełnij pytania czasownikami z nawiasów we właściwej formie.. Punkty rankingowe: 32.. 8 pkt - 26.9 .Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Domka jutro masz naj dziex.. Język polski.. 2011-10 .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np.Zadaj pytanie Pytania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.zad 3 Wykonaj drugie ćwiczenie on line i poćwicz krótkie odpowiedzi: exercise 2 - short answers..

Napisz krótkie odpowiedzi.

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-03-28 19:42:05Napisz opowiadanie z dialogiem i przedstaw w nim jakieś zabawne zdarzenie, w którym brał udział bohater literacki.. Podkresl wyrazy, ktore zaakcentowal bys w rozmowie!. B: Did you buy a dr - Pytania i odpowiedzi - Język angielskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: 1.. 2009-04-27 20:36:08; Uzupełnij pytania do podanych odpowiedzi.. ANGIELSKI !. Dialog jest rozmową, zespołem wypowiedzi dwóch lub więcej osób, które występują na przemian w roli mówcy lub słuchacza.. Napisz pytania i krótkie odpowiedzi Chinchilla7 Chinchilla7 Odpowiedź: zad.. 4 krótkie pytania.. prosze pomozcie to na jutro!. Odpowiedzieć na nie można zarówno krótko „Yes./No.. ", jak i pełnym zdaniem - «Yes, I do./No, I don't like this country.» Dane odpowiedzi zależą jednak od czasownika w pytaniu.. Spróbujcie zapamiętać następującą zasadę: jak pytają, tak odpowiadamy.Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne..

Napisz krótkie odpowiedzi .

3 ak.. Wymyśl i zapisz je w zeszycie po jednym zdaniu, w kt.. Bardzo proszę.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Potem napisz krótkie odpowiedzi.Napisz pytania i krótkie odpowiedzi - menu profil..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt