Test z lektury tomek w krainie kangurów 4free
Proszę o szybką odpowiedź!. Tomek w krainie kangurów - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #quizeria.pl, #książki i komiksy, #popularne serie, #tomek w krainie kangurów 805 x, 2017-05-15 15:00:1473% Streszczenie pierwszego rozdziału książki Alfreda Szklarskiego pt. "Tomek w krainie kangurów" .. Poznajemy Tomka w wieku 11 lat, gdy chodzi do 4 klasy szkoły podstawowej, gdy Polska jest pod zaborami Carskiej Rosji.Tomek w krainie kangurów - Alfred Szklarski - opracowanie W tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.. - Sciaga.pl.. Opiekunowie bojąc się o niego, korzystają z nadarzającej się okazji i wysyłają Tomka do ojca przebywającego na emigracji.Fajna jest książka "Tomek w krainie kangurów" ?. Akcja powieści rozpoczyna się w:; a- 1902 b- 1912 c- 1922 3.Tomek zemścił się na lizusie Pawluku przy pomocy: a-chrząszcza .Tomek w krainie kangurów • lektury • pliki użytkownika wiamek przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Tomek w krainie kangurow 21.mp3, Tomek w krainie kangurow 20.mp3 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Tomek Wilmowski jest głównym bohaterem powieści Alfreda Szklarskiego pt. "Tomek w krainie kangurów".. z jakiej str w książce : przygody , fragmenty opisujące zwyczaje i kulture Aborygenów , roslinnosc zwierzeta, opis australi, zjawiska , klimat Zdrajcą okazał się: a) Tymowski b) Pawluk .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Z lektury tomek w krainie kangurów.

Zawiera nieodpowiednie treści?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jak dobrze znasz książkę ,,Tomek w krainie kangurów"?. Quiz w Poczekalni.. 2013-03-07 14:31:57 Książka " Tomek w krainie kangurów " ?. A. był podróżnikiem i wyruszył na wyprawę B. groziło mu aresztowanie przez rosyjską .Problematyka.. Tanshee 3 lata temu.. Ile lat miał Tomek?. Nazwisko Jurka - szkolnego kolegi Tomka brzmiało: a- Tymowski b- Tymkowski c- Witkowski 2.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Każda część jest samodzielna fabularnie i treściowo, łączy je tylko osoba głównego bohatera.. 2011-05-16 14:30:34 Załóż nowy klubRozdział I - Zemsta Akcja rozpoczyna się w czerwcu roku 1902, gdy Polska znajduje się pod zaborem rosyjskim.. W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja powieści?. 81% Streszczenie rozdziału "Cejloński słoń i bengalski tygrys" z książki "Tomek w krainie kangurów".Lektury (19815) Literatura (12804) Obyczaje (3663) Plastyka (19032) Poezja (12533) Poezja - Twórczość Własna (11817) .. test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów .. Tomek w krainie kangurĂłw - Streszczenie szczegóŠowe.. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.ALFRED SZKLARSKI Przygody Tomka w krainie kangurów 1 ZEMSTA ..

...Quiz Tomek w krainie kangurów 1.

Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. Tomek Wilmowski - uczeń klasy czwartej gimnazjum - zastanawia się wraz z kolegami nad nieobecnością nauczyciela - Krasawcewa nazywanego Piłą.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jutro mam test z tej lektury.. 65% "Tomek w krainie kangurów" - plan szczegółowy pierwszego rozdziału.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Lektury, książki do czytania - co czytać.. trudne 3 oceny | na .Transkrypt ( 25 z dostępnych 252 stron) STRONA 1.. Jest nim sympatyczny i żądny przygód młodzieniec, Polak z rodziny o tradycjach powstańczych i patriotycznych, który wychowywany jest przez wujostwo.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Tomek w krainie kangurów, którą napisał Szklarski Alfred, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Jutro w poniedziałek mam z tego test, wyjasnisz mi czemu w pierwszym pytaniu ,,wszystkie,, , a nie tylko ..

71% "Tomek w krainie kangurów" - notatka.

Co czytać - ciekawe lektury w tym szkolene oraz książki do czytania.. "Tomek w krainie kangurów" Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangurów".. Nauczyciel ten, zatrudniony przez nowego dyrektora Mielnikowa, ślepo wykonywał jego rusyfikatorskie nakazy.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Z lektury tomek w krainie kangurów.. 119 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów szybko !. ZEMSTA Lada chwila miał rozbrzmieć dzwonek na koniec przerwy pomiędzy lekcjami.SPRAWDZIAN Z LEKTURY „TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A. Tomek w Krainie Kangurów to pierwsza powieść z cyklu podróżniczych przygód Tomka Wilmowskiego.Akcja "Tomka w krainie kangurów" zaczyna się w 1902 roku, kiedy Polska znajduje się pod zaborami.. Co czytać - ciekawe lektury w tym szkolene oraz książki do czytania.. STRONA 2.. Dlaczego ojciec Tomka wyjechał z Warszawy?. A. w styczniu B. w czerwcu C. w listopadzie.. ; ale się wysiliłam, jak układałam to długie zdanie xD.. Szklarskiego Zaznacz właściwą odpowiedź; 1.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" Odpowiedzcie mi na to: 1.

Tagi dla tego testu: lektura, nudaTomek w Krainie Kangurów; Tomek w Krainie Kangurów, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :)Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Armanda_Wojtasinska 5 lat temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tomek odpowiadał za kolegę na lekcji: a) geografii b) historii c) j. polskiego d) j. rosyjskiego 3.. Tag: tomek w krainie kangurów sprawdzian"Tomek w krainie kangurów" Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangurów".. Tomek w krainie spr.doc - sprawdziany - wolska13 - Chomikuj.pl.. Skomentuj.. ALFRED SZKLARSKI Przygody Tomka w krainie kangurów 1.. Streszczenie:.Lektury, książki do czytania - co czytać.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. tomek w krainie kangurow .quiz na temat ksiazki ,,Tomek w krainie kangurów"Test z lektury „Tomek w krainie kangurów"!. Szklarskiego.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Tomek Wilmowski, syn rewolucjonisty, uczeń warszawskiego gimnazjum, opór przeciwko caratowi ma właściwie we krwi.. Tag: sprawdzian z tomek w krainie kangurówNiezwykła przyroda Australii - opis.. Quiz w Poczekalni.. Akcja powieści rozpoczyna się w:; a- 1902 b- 1912 c- 1922 3.Tomek zemścił się na lizusie Pawluku przy pomocy: a-chrząszcza .Test z lektury „Tomek w krainie kangurów"..Komentarze

Brak komentarzy.