Uzupełnij dialog wyrazami z ramki klasa 6
Następnie przejdź do zadania 2. .. które obowiązuja w klasie 6.. -Oblicz pokoloruj tą samą kredką ramki z tymi samymi wynikami.. Przeczytaj tekst ponownie i połącz obrazki A - C z paragrafami 1 - 3. ,,ó" wymienne ,,ó" niewymienne2.. W ćwiczeniu 5 masz za zadanie uzupełnić dialog wyrazami podanymi w nawiasach stosując czasowniki w czasie Present perfect.. Otwórz ćwiczenia Brainy 6 na stronie 50 i wykonaj zadanie 1, gdzie należy podpisać obrazki.. 5 e 2 l 4 o 1 h 6 r 3 s 1 an o car and a n car 2 a ch bike and an e bike 3 a h day and a c day 4 a s animal and a b animalPlik Uzupełnij zdania wybranymi wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.docx na koncie użytkownika jollen • folder wiosna • Data dodania: 5 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Short Test A Unit 6 Lesson 1 Short Test B Unit 6 Lesson 1 Imię i nazwisko: _____ Klasa: _____ Imię i nazwisko: _____ Klasa: _____ 1 Uzupełnij nazwy zainteresowań i rozwiąż krzyżówkę.. 1) .. Ćwiczenie 4 polega na dopisaniu do podanych czasowników III formy lub końcówki -d lub -ed.. piosenki, wesołe, na zbiórce, Harcerze, śpiewają 3.Przepisz podane rzeczowniki dopisując do nich rodzinę wyrazów.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki, zgodnie z tym, co masz w tabeli..

Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.

Przeczytaj czasowniki złożone ( ćwiczenie 4) oraz uzupełnij zdania w ćwiczeniu 5: Can you clean up the mess at the balcony?. W sławnym mieście, tacy sprytni są, że umieją podkuć, by chodziły w pełnej chwale.. Rozwiń zdanie wyrazami z ramki i przepisz je do zeszytu.. (KM.s.22 ćw.1) -Oblicz różnymi sposobami ile dzieci razem zwiedziło jaskinię.. Materiał ćwiczeniowy dla uczniów niepełnosprawnych mających trudności w uczeniu się i/lub komunikowaniu się, w tym niesłyszących, słabosłyszących, .. Uzupełnij dialogi wyrazami z ramki.. Podzielcie sobie tabelkę po 10 słówek i uczcie się po 10 tygodniowo, wszystkie 4 formy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.4 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Zadanie 3.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Zapamiętaj!-Ułóż 5 zdań z wybranymi wyrazami z ż. Możesz wykorzystać wyrazy z ćw.3 i 4 i zapisz je w zeszycie.. Przeczytaj i uzupełnij zdania.3.. (KM.s.22 ćw.2) Spójrz!. król- góra- róża- 4.Podane wyrazy przepisz do tabelki według rubryk.. str j bo , mi d bo ,Plik Uzupełnij zdania wyrazami z ramki kl. I.doc na koncie użytkownika gosia176i • folder ED.POLONISTYCZNA • Data dodania: 29 mar 2012W ćwiczeniu 3 masz za zadanie uzupełnić wyrazy w dialogu brakującymi wyrazami..

1) ... Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.

2.Dodawanie liczb dwucyfrowych.. 2 Uzupełnij zdania wyrazami z Dwa wyrazy nigdzie nie pasują .Zadanie: uzupełnij dialog wstawiając wyrazy z ramki wyrazy w Rozwiązanie: a lot of more expensive easier than africa somewhere more adventurous i want to go somewhere Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.KARTA PRACY NR 2 KLASA VI Termin realizacji do 22.03.2020 Wydrukuj kartę pracy i zaznacz poprawną odpowiedź lub zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 3.Ćwiczenia przypominające i utrwalające zasady pisowni wyrazów z ó :Photocopiable Brainy klasa acmillan Polska 21 Photocopiable Brainy klasa acmillan Polska 21 1 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Uzupełnij wyrazami z ramki w czasie Present Perfect, np. 1.I haven't logged in to my computer.. W tym zadania musisz uzupełnić dialog wyrazami z ramki.. Pamiętaj o operatorze have lub has.. W razie wątpliwości korzystają ze słowników ortograficznych lub pomocy nauczyciela.. I sposób 46+28=40+20+6+8=60+14=74związane z chorobami i dolegliwościami.. A: Oh, OK. Can I have a carrot and red pepper salad, please?Angielski - dialog i pytania (klasa I gimnazjum) 2014-02-11 00:13:14 Uzupełnij zdanie, angielski 6 klasa ?.

It s a h. 2 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.

Pozdrawiam, E.P.2.. uzupełnij luki wg własnego pomysłu - dziecko samo decyduje, jak uzupełnić tekst, wstawiając pojedyncze słowa lub dłuższe wyrażenia według własnej koncepcji.. Zrób WYRAŹNE zdjęcie całej strony 44. i wyślij mi pod adres [email protected] Posłuchaj 6 uczniów i zapisz w zeszycie który uczeń złamał zasady, a który postępował zgodnie z zasadami.. SONGS 14 3 Uzupełnij tekst piosenki.. 🎓 Uzupełnij tekst z wyrazami z ramki - Zadanie 3: Klucz do historii 6 - strona 1156 - Wakacje i podróże 6.1. opisywanie sposobów podróżowania, wycieczek szkolnych lub wyjazdów wakacyjnych 7 - Hobby i upodobania, czas wolny 7.1. opisywanie zdolności i umiejętności 7.2. opisywanie upodobań związanych ze sposobem spędzania wolnego czasu 3Odczytują wyrazy z lukami, komentując pisownię wyrazów.. Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. 2014-06-23 21:16:12 Pomóżcie uzupełnić zdania z angielskiego wstawiając podane czasowniki w odpowiedniej formie.. uzupełniamy tekst wyrazami z ramki; Łamigłówka Hiszpania - Notatki z Hiszpanii uzupełniamy tekst wyrazami z ramki (pisownia słów pochodzących od nazwy kraju)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wpisz brakujące litery wyrazach i uzasadnij ich pisownię..

Unit 6 Uzupełnij opisy pod obrazkami wyrazami z ramki.

Napisz w zeszycie: a)he/she has followed the rules: __,___,__Pokoloruj na niebiesko ramki z wyrazami , do których można dodać ten, a na zielono do których można dodać ta.. Microsoft Word - Listopad-6 klasa-II.1 angielski.docx Created Date: 9/28/2019 12:43:10 PM .Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. pani, państwo, Alicja , pan, nazywam się, imię, mam.. 35 10 W Pacanowie kozy kują 6.. Posłuchaj i sprawdź .Uzupełnij zdania przymiotnikami z nawiasów w stopniu wyższym lub najwyższym.. Temat: I feel sick.. ( Angielski klasa 6) Pomóżcie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnij wstawiając numer osoby.. Ułóż trzy zdania z wybranymi wyrazami z ramek 6.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zad.6/44, ćwiczeniówka.. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skorzystać ze słowniczka.. Podkreśl kolorową kredką ,,ó".. It looks awful 6.i to z ramki są podpowiedzi tylko nie wiem co trzeba wstawić ale wiem tyle że np.jak jest w nawiasie jakiś wyraz to te wyrazy tak trzeba przekształcić aby był chyba 1 wyraz z ch.to jest j.polski klasa 6 szkoła podstawowa.. Przeto koza albo, jakaś bardzo mądra, aby na próbę, musi pójść do..Komentarze

Brak komentarzy.