10 pytań do lektury felix net i nika
Pięćdziesiąte piętro Felix i Net docierają na 50 piętro.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix,Net i Nika,lekcja z lekturą,TIK,aktywna tablica,dzielenie się pomysłami,zaczytaj się, Utkane z codziennych doświadczeń szkolnych: Zbiór ciekawych aktywności do lektury "Felix, Net i Nika" cz.2?. MISIAkitka 96 pkt.. 1544 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wybierz jeden z punktów planuProszę streszczenie krótkie lektury Felix Net i Nika; Potrzebujesz pomocy?. wikimiki2020 79 pkt.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Nika b) Like c) Lusia 10) Jaki gadżet posiadał Felix?. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Społeczność .. Felix, Net i Nika - krzyżówka Sanaristikko.. Test z serii Felix, Net i Nika.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Serwis zamknięty.. Rozwiąż test!a) w Silver Town b) w laboratorium pana Bieleckiego c) w Zakopanem d) w Warszawie 10) Gang Niewidzialnych Ludzi to a) duchy żołnierzy b) potwory błotne c) pracownicy stołecznego ratusza d) człekokształtne roboty e) stworzenia morskie 11) W jaki sposób uhonorowani zostają przez Ministerstwo Spraw Specjalnych Felix, Net i Nika za zasługi .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia..

Co wiesz o książce felix, net i nika ?

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. kozak .szkoła podstawowa język polski klasa 6 autorka: Izabella Bartol blog autorki - kliknij Temat: Niezwykły świat bohaterów powieści R. Kosika pt. „Felix, Net, Nika i Gang Niewidzialnych Ludzi" Drogi Uczniu!. Warto się sprawdzić.. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Klasa 6 Polski.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Ale warto.. Podczas omawiania lektury nigdy nie zapisujemy poszczególnych tematów lekcji.. Co wiesz o książce felix, net i nika ?. Udostępnij.. Skomentuj.. 2.rafał kosik.. Najlepsi w tym miesiącu universal_soldier 287 pkt.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, czy naprawdę jesteś fanem!. O_O 156 pkt.. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką.. 0.Witaj w quizie na temat książki "Felix, Net i Nika"!. Wtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Felix, Net i Nika - krzyżówka - Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii Mówienie lektury zajęło nam ponad 2 tygodnie..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. ?Proszę streszczenie krótkie lektury Felix Net i Nika; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Potrzebujesz pomocy?. #14 Felix, Net i Nika… są przykładem: powieści, noweli.. a) Spinkę do włosów b) Pierścionek c) Welon ślubny 12) Kto podczas pierwszego dnia w szkole chciał ukraść Nice drugie śniadanie?Zapraszam do rozwiązania mojego Quizu o tej serii ( sorry za reklamę) .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .Felix net nika; Proszę streszczenie krótkie lektury Felix Net i Nika; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Hej .Net i Felix rezygnują z pomysłu wtargnięcia do Silver Tower - Nika wraca do domu.. Napisz do nas.. Jeśli nie przeczytałeś jeszcze lektury, kliknij w tytuł u góry slajdu - masz tam odnośnik do […] U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. a) "superzegarek" b) "superbransoletkę" c) "supernaszyjnik" 11) Jaką pamiątkę odziedziczyła po mamie i babci Nika?. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Pójdź drogą wiedzy lub..

... 10 pytań.

wikimiki2020 79 pkt.. O_O 156 pkt.. Szukaj.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Latfox 1 tydzień temu.. Ikigai 8 miesięcy temu.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Odpowiedz na kilka pytań i poznaj swoją duszę!Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Widzą księgę, którą skanuje .wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3. opowiadanie, poezji, Dalej .. Test ze znajomości lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. kozak_wypracowania_polska 72 pkt .Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Przed Tobą cykl lekcji na temat powieści Rafała Kosika..

Odpowiedz na kilka pytań i poznaj swoją duszę!

cirrus 146 pkt.. Wyślij zgłoszenie .. Serwis zamknięty.. pytania otwarte #lektura.. Dużo!. Quiz w Poczekalni.. MISIAkitka 96 pkt.. kohteen test z lektury felix net i nika gang niewidzialnych żołnierzy tulokset 10000+ Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Monivalinta.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Odpowiedz na kilka pytań i poznaj swoją duszę!Test z lektury "Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Najlepsi w tym miesiącu universal_soldier 287 pkt.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Wykorzystałam proozycje i materiały znalezione w sieci.. Rozwiąż test!Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. FunTest.pl.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Cykl rozpoczynamy od tego, że uczniowie rysują na całej kartce w swoim A4 .Test z lektury!. Opowiadania 4 Szukaj Dodaj Zaloguj.. cirrus 146 pkt.. .Witaj na stronie Quizz.pl.. Zawiera nieodpowiednie treści?. tekijä Katarzynawalach.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. odpowiedzi 145 2 0. by rafix240.. Udostępnij.. Ogólna wiedza literacka.. 3.roboty.Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?pytania otwarte z lektury felix,net i nika Oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Random.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt