Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi klasa 4
Upewnij się, czy sprawdzian zawiera 10 stron.. włoski 2020-10-14 10:51:44jest poprawna wybierz ją i zamaluj starannie ołówkiem na karcie odpowiedzi znajdujący się obok litery prostokąt, np. ( A. świadczy o tym, że rozmówczyni wzbudziła w bo - .4.. Przeczytaj uważnie poniższy tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na pytania.. 2011-02-02 19:20:23 WSKAŻ POPRAWNE ODPOWIEDZI : 2012-05-18 20:49:45Zadanie 4.. Aleksander Kamiński Kamienie na szaniec Zbliżał się Trzeci Maja.. Odpowiedzi do zadań 4-7, 12, 13, 18, 21 oraz 22 zapisz czytelnie i starannie w wyznaczonych miejscach w arkuszu egzaminacyjnym.w szóstej klasie szkoły podstawowej Informacje dla ucznia 1.. Nie używaj korektora.. (0-1) Przeczytaj tekst, przyjrzyj się tablicy genealogicznej i zaznacz poprawne dokończenie zdania.. B (Zwiedz - Pytania i odpowiedzi - Język francuski .. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 12.1.-12.4.. Strona 68.. Przeczytaj uważnie wszystkie teksty i zadania.. Na tej stronie i na karcie odpowiedzi wpisz swój kod.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. W każdym zadaniu poprawna jest zawsze tylko jedna odpowiedź.. Ogłosiła nam, że dzisiejsze lekcje odbędą się w ogrodzie szkolnym.. Odpowiedź:1A2( poprawne odpowiedzi)-123-bedroom-twelve-restaurant-oxfordZakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Klasa: 4 szkoły podstawowej..

Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi Pobierz jpg.

Jeśli takowe tłumaczenie jednak nie istnieje, to sama cały tekst tłumaczę.. 2.Przeczytaj tekst.Zadanie 4. od Sylwiam25 19.02.2018 Odpowiedzi 2.b 3.b 4 .a 5 a Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź.. Odpowiedzi do zadań 1-3, 8-11, 14-17, 19 oraz 20 otocz kółkiem zgodnie z informacjami zamieszczonymi na następnej stronie.. Zadanie w załączniku!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst.Przeczytaj tekst i zrób notatkę w języku angielskim, w której określicie kraj i tradycję weselną omawianą w artykule.. (0-1) Przeanalizuj tabelę i przeczytaj tekst, a następnie zaznacz poprawne dokończenie zdania.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Do innych zadań zapisz odpowiedź w wyznaczonym miejscu.🎓 Przeczytaj tekst.. Mały Sabotaż przygotowywał nową robotę.. Czasownik pytać kogoś po francusku brzmi demander à quelqu'un - zawiera w sobie przyimek à i tylko ta odpowiedź jest poprawna.. Poproś współpasażera o pomoc.Zadanie 1 Przeczytaj opisy dań (A-C) oraz pytania dotyczące tych opisów (1-4).. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o wybierz właściwe uzupełnienia luk i wpisz a b lub c. Temparatura np. bryły lodu .Zadania zamknięte - zaznaczanie poprawnych odpowiedzi i pomyłek ..

Wybierz poprawne odpowiedzi.

Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.. Adam Mickiewicz Pan Tadeusz I Tadeusz, chociaż liczył lat blisko dwadzieście, .. Przeczytaj tekst.. 2011-05-23 21:00:05; Uzupełnij luki wstawiając present simple lub present continous w odpowiedniej formie.. Nazwa ptakaDługość ciała (cm)Rozpiętość skrzydeł (cm) Miejsce budowy gniazd 1. wróbel do 16 do 22 zakamarki budynków, czasami drzewa 2. mazurek do 15 do 22 dziuple, czasami budki lęgowe 3. zięba do 16 do 26 drzewa7.. Zabraliśmy wszystkie potrzebne rzeczy, drugie śniadanie i poszliśmy.Wybierz poprawne dokończenie ponizszego zdania 2009-12-01 20:20:15 Odpowiedz na poniższe pytania- w każdym punkcie wybierz wszystkie poprawne odpowiedzi spośród podanych 2019-03-17 15:28:39 Wskaż wszystkie poprawne odpowiedzi .. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. DAJE NAJ .Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Podkreślone wyrazy napisz z podziałem na sylaby.. Angielski zadanie 6/22 unit 2 klasa 7 .. Witam wszystkich, mam zadanie na jutro, proszę o szybką odpowiedź Daje naj za dobrą odp Z góry dziękuję :3 Pomoże ktoś?. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.W każdą lukę (8.1.-8.4.).. To był piękny, wiosenny dzień.. Manifestowanie rocznic narodowych wziął na siebie „Wawer"3 jako jeden z naturalnych obowiązków.Czytaj: Czytanie ze zrozumieniem - klasa 2: teksty i ćwiczenia..

Przeczytaj tekst zamieszczony poniżej.

Uwaga.Przyjrzyj się dokładnie poniższym ilustracjom i wybierz poprawne uzupełnienia zdań.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Do klasy weszła pani i powiedziała, że ma dla nas niespodziankę.. W wypowiedzeniu Pragnienie sławy nie jest godne potępienia wys…Szybka powtórka przed egzaminem.. W jeszcze innych zadaniach zdecyduj, czy zdanie jest prawdziwe czy fałszywe, i zaznacz znakiem wybraną odpowiedź, np. P F 4.Przeczytaj tekst i wybierz właściwe uzupełnienie luk w zdaniach.. 25 lutego licznie zgromadzeni warszawiacy uczcili trzydziestą rocznicę bitwy grochowskiej.autor: ~elo 4 dni temu (17:37) miał ktos z was sprawdzian z matematyki klasa 7 rozdział liczby i działania Przedmiot: Matematyka / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązańKlasa 1 a Edukacja polonistyczno - społeczna:- przepisz do zeszytu w linie zdania we właściwej kolejności:Teraz rower Roberta jest sprawny.Tata Roberta naprawił rower.Robert miał zepsuty rower.- ułóż ustnie pytania do każdego ze zdań;- podręcznik: str. 35, przeczytaj tekst;Edukacja matematyczna:- podręcznik: str.33;- ćwiczenia: str. 31 zad.. 1, 2, 3.Religia:- w celu .Przeczytaj teks ponownie i wybierz poprawne odpowiedzi .. Teksty do czytania ze zrozumieniem - klasa 4: 1.. 2013-02-26 08:23:36Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie..

Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.

„Woda źródłem życia" Wokoło nas jest wiele wody, w organizmach ludzkich jest jej również dużo.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Rozładownie elektroskopu przez uziemienie poprawnie przedstawiono na rysunku .udziela dwóch odpowiedzi, z których jedna jest poprawna, a druga - błędna, np. niepoprawna odpowiedź a computer and encyclopaedia w zadaniu 13.2. podaje poprawną odpowiedź, ale uzupełnia ją elementami, które nie są zgodne z tekstem,W innych zadaniach wybierz poprawne uzupełnienie zdania spośród oznaczonych literami A i B oraz spośrod oznaczonych literami C i D i za każdym razem zaznacz znakiem wybraną odpowiedź, np. oraz 3.. 1Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2018-11-10 12:15:46; przeczytaj poniższy dialog i uzupełnij luki (1-7) w tekście.. Jeżeli się pomylisz obwiedź kołem błędną odpowiedź i zaznacz odpowiedź prawidłową.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadania ze słuchu, praca na tekstach, gramatyka.. The .Przeczytaj teksty a-e oraz dialogi 1-4.. Strona 6 z 21 Wiązka 2.. Dzień 4.. Zdanie: Aż osłupiał Tadeusz na tyle nauki!. Trzydzieści lat po upadku powstania listopadowego rozpoczęły się w Królestwie Polskim manifestacje patriotyczne.. Wybierz odpowiedź A, B lub C, aby poprawnie uzupełnić luki 1-4.. (0-3) Wyjaśnienie: 1) about 2)would buy 3)as soon as 4)register .Przeczytaj tekst.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. .Wybierz poprawne dokończenie zdania .. Rozwiązania zadań zapisz długopisem lub piórem.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Miłego oglądania .W zadaniach 1-12, przeczytaj teksty..Komentarze

Brak komentarzy.