Przeczytaj tekst i wybierz właściwe uzupełnienie ab lub c zapisz odpowiedzi w zeszycie do you eat
Zakreśl literę A, B lub C.Zadanie z Angielskiego .. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Zad 3.. Odpowiedzi i arkusz CKE z Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 1-5.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wiele zadań się powtarza z klas 1, 2 i 3 gimnazjum w materiale szkoły podstawowej dla klasy 7 i 8.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk (1-4).. Znajdziesz tu: zadania z niemieckiego, rozwiązania zadań z języka niemieckiego, ćwiczenia z niemieckiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Proszę o szybką odpowiedź!. Dołącz do nas i ucz się w grupie.W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. 17 kwietnia 2019Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przeczytaj tekst i wybierz właściwe odpowiedzi (a,b lub c)?. W tym ćwiczeniu musisz podać prawidłową formę czasownika, uwaga osoby są wymieszane, masz 1, 2, 3 osobę w liczbie pojedynczej.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

3 Przeczytaj tekst i wybierz właściwe uzupełnienie: A, B lub C. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Zadanie 12.. Zadanie 2: Otwórz podręcznik na stronie 87, zadanie 6- usłyszysz 4 wypowiedzi, do których należy dopasować właściwą reakcję (A-E).. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. (3 pkt) Przeczytaj tekst.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Trwa matura 2017.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. daje na…Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.. Wpisz znak 7 w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C.Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach (3.1-3.5) z podanych odpowiedzi A, B albo C wybierz właściwą.. 2013-01-06 12:38:11 Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiedź a lub b 2017-03-29 20:40:06 Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji)..

Przeczytaj tekst i powiedz, kto to mówi: A. Happy Mother's Day Mum.

Przeczytaj tekst.. Fizyka.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu wybierz poprawną odpowiedź w zdaniach 1-6, zakreślając literę A, B lub C.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Piątka na świadectwie - gwarantowana!. Podpisz zdjęcia.. Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami i wyrażeniami.. CD 1.03W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Gimnazjum, Historia, dodał: Xd0123456, dodane: 2020-05-27 13:29:40 Więcej >>ZADANIE 9 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz w odpowiedniej formie.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Uwaga.. Przeczytaj zdania w ćwiczeniu 2 i odpowiedz Yes/No.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Zdania 1-3 odnoszą się do pierwszego tekstu, natomiast zdania 4 .3.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Wybierz a, b lub c.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (12.1.-12.3.)..

Wybierz poprawne uzupełnienie ...Przeczytaj teksty.

Zad 4. wykonaj ćwiczenie on line.. Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej .Ewentualnie wpisać fragment treści zadania w pole wyszukiwarki w górnym lewym rogu lewego marginesu strony (obok żółtego pola Szukaj).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. C Zadanie 11.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B lub C.odpowiedzi na pytania; dobieranie 11 PRACA 94 - 101 zawody, miejsca pracy, przymiotniki: praca i pracownicy, czasowniki: obowiązki w pracy, wynagrodzenie, ludzie w pracy, poszukiwanie pracy, zwroty, słowotwórstwo: tworzenie nazw zawodów pytania pośrednie; mowa zależna dobieranie zadanie otwarte: uzupełnianie luk, tłumaczenieZadanie 1: Otwórz podręcznik na stronie 88,zadanie 4- wysłuchaj nagrania i wybierz odpowiedź A,B, lub C.. Sprawdź w wyżej wymienionej wyszukiwarce, czy dane zadnie już nie było rozwiązane.. Uwaga!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opisz przemiany ustrojowe w Polsce i krajach Europy Środkowo Wschodniej w latach 80-90 XX wieku.. Praca domowaPrzeczytaj tekst.. W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..Komentarze

Brak komentarzy.