Przysięga streszczenie odcinka
Przysięga odcinek 282.. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Emisja 275. odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 13 października 2020 o godz. 16:05.Więzień Miłości odc 415, 416, 417 streszczenie szczegółowe po polsku.. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Serial zastąpił uwielbianą przez widzów "Wieczną miłość".. Serial zastąpił uwielbianą przez widzów "Wieczną miłość".. [Streszczenie + Zdjęcia] 23 października 2020Turkweb.pl 292: Oya pakuje swoje ubrania do walizki.. Pocieszy ją Emir.Streszczenie 284. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan ma pretensje do Talaza.. Cavidan wykorzystuje sytuację, żeby skłócić Emira i Reyhan.Streszczenie 277. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan widzi, że jej plan działa.. Emir chce powiedzieć Reyhan, że Gulsum źle .Przysięga odcinek 265.. Gulsum i Reyhan idą do jubilera po naszyjnik.. Pocieszy ją Emir.Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. Cavidan jest wściekła, bo liczyła, że wreszcie pozbędzie się znienawidzonej synowej.. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Reyhan przekonuje męża, że jej siostra jest niewinna.. Odcinki po polsku można oglądać na TVP 2 i w internecie na TVP VOD..

Reyhan ...Streszczenie odcinka.

Cavidan i Talaz znowu spiskują.. Cavidan i Talaz znowu spiskują.. Natomiast jubiler zauważa .. "Przysięga" odcinek 280.. Więzień Miłości odcinek 415, 416, 417 Więzień Miłości po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10 w telewizji TVP 2 oraz online na WP Pilot.. Przysięga odcinek 281.. Przysięga - streszczenia odcinków.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Streszczenie.. Emir jest chory i chce mieć przy sobie Reyhan, ale dziewczyna .Przysięga odcinek 273.. Nigar zostaje oskarżona o kradzież pamiątkowego zegarka Hikmeta.. Nebahat pokazuje jej, kto tu …[STRESZCZENIE DOCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 282.. Hikmet trafia do szpitala!. Emisja 272. odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 8 października 2020 o godz. 16:05.Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Kemal robi Narin niespodziankę!. Co wydarzy się w nowym odcinku?. "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP 1.. Reyhan zaprowadza ją do szpitala Narin [STRESZCZENIE DOCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 281.. Przysięga odcinki 282, 283, 284 Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.. Narin bardzo przeżywa to, że wróci do pracy jako lekarz.. Emisja 264. odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się 28 września 2020 o godz. 16:05..

Zobacz streszczenie odcinków.

Streszczenie.. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Przysięga 282, 283, 284 - streszczenie odcinków serialu.. Streszczenie.. "Przysięga" - serial turecki w TVP1 zastąpił "Wieczną miłość".. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Przysięga 241 po polsku wyemitowana zostanie w środę.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze […]"Przysięga" odcinek 280.. "Nie patrz tak na .Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. Serial w TVP 1 można obejrzeć w poniedziałek i wtorek lub powtórki na TVP .Koniecznie przeczytaj streszczenie 282. odcinka Przysięgi, aby dowiedzieć się więcej!. Sprawdź, co wydarzy się w 264. odcinku.. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Gulsum ma wyrzuty sumienia.. Przysięga 173 streszczenie odcinka Szczegółowe […]Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. [STRESZCZENIE DOCINKA] Emir próbuje pocieszyć Reyhan po tym, jak okazało się, że podjęła złą decyzję zwalniając Nigar.. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie oglądać go online.. O czym jest serial "Przysięga"?.

Nebahat pokazuje jej, kto tu …Przysięga 173 streszczenie odcinka.

Gulsum i .Przysięga 278, 279, 280, 281, 282, 283 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku.. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. [Streszczenie + Zdję… Przysięga odcinek 290 i 291: Reyhan stawia się Nebahat!. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Gulsum i Reyhan idą do jubilera po naszyjnik.. Hikmet trafia do szpitala!. Hikmet trafia do szpitala!. Erhan dowiaduje się, z jakiego powodu Kemal ożenił się z Narin.. Postanawia to wykorzystać.. Przysięga 173 w TVP 1 po polsku wyemitowana zostanie w poniedziałek 18 maja o godzinie 16:05.. Wyprowadza się z domu brata.. [STRESZCZENIE DOCINKA] Emir próbuje pocieszyć Reyhan po tym, jak okazało się, że podjęła złą decyzję zwalniając Nigar.. Streszczenie.. Kemal robi Narin niespodziankę!. Do jej pokoju wchodzi Narin i kieruje na nią pytające spojrzenie.. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Streszczenie.. Woli, żeby odeszła.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Sprawdź, co wydarzy się w 272. odcinku.. […]Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. Zobacz szczegółowe streszczenia odcinków Przysięgi lub oglądaj je w internecie na TVP VOD.. W 280. odcinku "Przysięgi" Cavidan będzie wściekła, że jej syn i synowa wciąż nie są pokłóceni..

Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.

Hikmet trafia do szpitala!. Kemal organizuje uroczysty obiad [STRESZCZENIE DOCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 280.. Narin rozpoczyna pracę jako lekarz.. Postanawia powiedzieć synowi, że złodziejką jest siostra jego żony.. "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP 1.. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. [Streszczenie… Przysięga odcinek 289: Reyhan sprząta, pierze i gotuje dla osadzonych!. Emir wpada na trop sprzedawcy!. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. O czym jest serial "Przysięga"?. Kemal jest z niej dumny.. Streszczenie odcinka, oglądaj online po polsku Marcin Kaczmarek Sie 25, 2020.. 2020 Odcinek 297.. Nebahat pokazuje jej, kto tu …Streszczenie 282. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Reyhan nie wie, że .Streszczenie 283. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Reyhan, dzięki pomocy Emira, udaje się wykonać makietę.. Reyhan nie wie, że to pułapka na nią.. W najnowszym epizodzie Gulsum dostaje ataku.. Turcja .. Ile odcinków?. Sprawdź, co wydarzy się w 275. odcinku.. Co się jeszcze wydarzy?. Emir wpada na trop sprzedawcy!. O czym jest?. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.. Emir kontaktuje się z .Streszczenie odcinka [21.10.2020] redakcja 19.10.2020.. Hikmet trafia do szpitala!. Serial zastąpił uwielbianą przez widzów "Wieczną miłość".. [STRESZCZENIA] 21 "Przysięga" - taki tytuł nosi nowy serial turecki w TVP1, który zastąpił .Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!. Cavidan i Talaz znowu spiskują.. Narin jest przekonana, że Kemal przeczytał jej list i nie chce jej zatrzymywać.. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna.Przysięga 241 VOD.. W 280. odcinku "Przysięgi" Cavidan będzie wściekła, że jej syn i synowa wciąż nie są pokłóceni.. Nebahat pokazuje jej, kto tu …Przysięga odcinek 292: Nebahat planuje zabić Reyhan!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt