Przeczytaj tekst które z podanych odpowiedzi ac poprawnie go uzupełniają im in my final
Witam wszystkich, mam zadanie na jutro, proszę o szybką odpowiedź Daje naj za dobrą odp Z góry dziękuję :3Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. I use / play the.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Wpisz odpowiednią literę (A-H) obok numeru każdej luki.Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. Zaznacz znakiem X w tabeli, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T-True), a które nie (F-False).. Zakreśl literę A, B albo C.. 6.1.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-5.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. są prawdziwe (TRUE), a które fałszywe (FALSE).. Na tej podstawie zdecyduj, które z podanych zdań (10.1.-10.3.). (7 pkt) Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki 1-4, wybierając jedną z podanych możliwości a,b lub c, tak aby otrzymać logiczny, spójny i poprawny językowo teksPrzeczytaj tekst.. Zadanie 10.. Zaznacz (X) odpowiedź A, , lub D.Trwa matura 2017.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki (1-4).

Poprawna odpowiedź to A B A C B A. Zakreśl literę A, B, C albo D. they (2).. in big halls.PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.Strona 8 z 13 MJA_1P Zadanie 6.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2019/2020 - STOPIEŃ SZKOLNY 5 z 8 Zadanie 5.. (5 pkt) Usłyszysz dwukrotnie wywiad z wynalazcą.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.Nie tylko zapewnimy Ci poprawnie odrobioną pracę domową, ale też poznasz zasady oraz sposoby na rozwiązywanie kolejnych zadań już całkowicie samodzielnie.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 7.1.-7.4.Zakreśl literę A, B lub C.. 🎓 Z podanych odpowiedzi A-C wybierz tę, która poprawnie uzupełnia luki.Z podanych odpowiedzi (a, b i c) wybierz właściwą reakcję.. Uwaga!. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.MJA-1P Strona 5 z 13 Zadanie 5..

W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

(0-4) Przeczytaj tekst.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B albo C.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Strona 5 z 11 Zadanie 7.. It hasStrona 6 z 8 Zadanie 8.. Zakreśl literę A, B, C albo D.Strona 6 z 13 MJA-7P Zadanie 4.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane ze sportem.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D. Zakreśl literę A, B, C albo D.. (3 pkt) Przeczytaj tekst i przeanalizuj obrazki.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Angielski.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj poniższy tekst.. (5 pkt) Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst oraz zdania 4.1.-4.4.. Odpowiedzi i arkusz CKE zEgzamin maturalny z języka hiszpańskiego Poziom rozszerzony - część II Strona 4 z 7 MJH-1R ROZUMIENIE PISANEGO TEKSTU I ROZPOZNAWANIE STRUKTUR LEKSYKALNO-GRAMATYCZNYCH Zadanie 7.. Zakreśl literę A, B albo C.. Przeczytaj tekst.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.6..

7.1.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Przeczytaj teksty.. EXAM TASK W zdaniach 4.1.-4.5. spośród podanych odpowiedzi wybierz tę, która jest tłumaczeniem fragmentu podanego w nawiasie, poprawnie uzupełniającym lukę.. It hasOdrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. ZADANIE 7 Przeczytaj tekst.. The author of this note is going toZobacz tekst, który uczniowie musieli przeczytać do zadania 7.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-5) Przeczytaj tekst.. 2012-02-15 18:14:50 Przeczytaj tekst .. 8.1.Egzamin maturalny z języka angielskiego Poziom rozszerzony - część II MJA_1R Strona 3 z 7 Zadanie 6.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Każde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego, lub osobę, która zna go perfekcyjnie.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Strona 6 z 13 Zadanie 6.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 10.1.-10.3..

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt