Przeczytaj dialog i wybierz poprawne odpowiedzi are you busy next saturday
Recycling centres melt cans into blocks .Przeczytaj teksty i zaznacz poprawne odpowiedzi w ćw.3.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. a)Right b) wrong c) doesn't Say 4Luke always works hard.4 Przeczytaj komentarze i˝wybierz poprawne odpowiedzi.. CD 1.03Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-3.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przeczytaj komentarze i wybierz poprawne odpowiedzi następnie rozwiąż quiz POMOCY na jutro!. Jeżeli chcesz je zobaczyć, wejdź na Link i aktywuj konto premium, które da Ci dostęp do wszystkich zadań zamieszczonych w naszym portalu .Nie jestem pewien czy sposób w jaki zapisuje dialog oraz opis po myślniku kiedy się kończy jest gramatycznie poprawny wraz z interpunkcją w sensie kiedy jest na przykład „A więc… - zacząłem" czy po trzech kropkach zaczynamy z dużej litery oraz czy w dialogu mogę go w ogóle użyć.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania i rozwiązania: Język angielski.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach (3.1-3.5) z podanych odpowiedzi A, B albo C wybierz właściwą..

.Wybierz poprawne odpowiedzi.

Angielski.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.3 Wybierz poprawne odpowiedzi.. Przetłumacz podane w ćw.5 w nawiasach fragmenty na język angielski.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 2 Her sister lives in a/the/0 hot city.1-12 13-23 24-30 1 Ułóż wyrazy z podanych liter i połącz je z odpowiednimi symbolami.. 15 lutego 2018 @Gość Witam, r ozwiązanie tego zadania znajduje się już na odrabiamy.pl.. Wybierz poprawna odpowiedz 1.. EX.4 Uzupełnij email czasownikami w czasie Present Continuous, np.: 1 I'm meeting Alfie.. angielski .. Książka ćwiczeń, str. 66.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Napisz transformacje zdań w ćw.. W czwartek czeka was test z rozdziału 7.Strona 6 z 14 Zadanie 7.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Przeczytaj dialog i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. We often talk about our favourite singers.Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiedź a lub b?.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Tell us Mr Knowey, has Wojtek ever felt tried during his trips?Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Następnie rozwiąż quiz, udzielając odpowiedzi o˝sobie, i˝uzupełnij komentarz 4. a b .3 Przeczytaj tekst i wybierz poprawne odpowiedzi.. Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.Najnowsze bez odpowiedzi JEST ZDJECIE ZADANIA ćwiczenia z angielskiego 7 klasa str12 zad 4,5 2020-10-28 07:39:02 Schreibe die Sätze im Passiv um!. Uzupełnij zdania, używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie w ćw.4 .. Jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.. Daje NAJJJ ZA…Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. EX.5 Uzupełnij zdania czasownikami must, mustn't, can.. Po wykonaniu ćwiczeń sprawdź na str. 94 czy twoje odpowiedzi są poprawne.. 🎓 Przeczytaj zdanie i wybierz poprawne - Zadanie 9: Myśli i słowa 2 - strona 72 🎓 Rozwiązanie zadania 9 z książki Myśli i słowa 2 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plWybierz poprawna odpowiedz ?. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Articles 6 Przeczytaj zdania i wybierz prawidłowe odpowiedzi..

6 str.104.2 Przeczytaj dialogi i uzupełnij nazwy zawodów.

1 c c h h u r 2 c s l e a t 3 h s i o t a p l 4 o l p i e c t i a n s t o 5 s t o p f o i e f c 3 Popatrz na tabelę przedstawiającą obowiązki domowe twoje i Chrisa.. 2020-10-27 20:11:42Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt