Przeczytaj opis obrazka uzupełnij luki 14 jednym wyrazem
Potem włącz nagranie CD3.14 i sprawdź swoje odpowiedzi.. Zrób zrzut ekranu lub WYRAŹNE zdjęcie lub zapisz w Wordzie same odpowiedzi i prześlij pod adres [email protected] Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. Uzupełnij każdą lukę (1-4), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (6.1-6.4.). 1,2,3/53 w ćwiczeniówce.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 1 Uzupełnij zdania właściwą formą czasownika be.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj opis ilustracji.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania i rozwiązania: Język angielski.. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Katalog testów Słowotwórstwo Struktury leksykalno-gramatyczne Test luk otwartych cz. 1..

Przeczytaj opis drugiej wyspy i uzupełnij go wyrazami z ramki.

Test luk otwartych cz. 1.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Uzupełnij luki wyrazami z ramki.. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 13875 razy.. Wykonaj zad.. Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.2 Przeczytaj opis zdjęcia i wybierz właściwe wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Zeszyt ćwiczeń p.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. _____ somethingPrzeczytaj poniższy tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekkst.Subject: Opis obrazka.. ), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby po-wstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .Przeczytaj opis ilustracji.. Zadanie 3.1..

... Uzupełnij każdą lukę (3.1-3.5) jednym ...4.

Przeczytaj ten opis na głos.. 2014-01-08 15:54:31 Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrażeniami przyimkowymi.Wykorzystaj podane wyrazy .. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.5.). Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. ).Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Zadanie 1.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Przeczytaj opis ilustracji.. Jeśli nie, popraw błąd.. Uzupełnij luki JEDNYM wyrazem tak, aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Uzupełnij luki 1-4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.ZADANIE 9 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz w odpowiedniej formie.Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście..

jednym wyrazem, tak by powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.

Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). Sprawdź, czy czerwone wyrazy są dobrze zapisane.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uzupełnij luki 1-5 wybierając jedną z podanych możliwośći A,B i C tak aby otrzymać logiczny, .. Rozwiąż zadanie i zarób nawet 14 punktów.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Moi dziadkowie urodzili się w Polsce i mówili po polsku, ale ja urodziłam się we francji i mówię też po Francusku.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką , tak aby zachować Zad 3, 4, i 5 z anglika w załaczniku Po długiej i męczącej podróży dotarłeś do miejsca w którym zamierzasz spędzić wakacje w PolsceBrainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Wymagana jest pełna poprawność orograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. (island - wyspa) Ex 12 - Popatrz na ćw 11.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4..

jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.

jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. 2 za rozwiązanie zadania, .. Moim zdaniem jedne wyrazy wychodzą z użycia, a inne pojawiają się, gdyż z upływem czasu powstają nowe znaczenia słów idące wraz .4 Przeczytaj opis ilustracji.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Ex 1 p.77 - Uzupełnij krzyżówkę.Przeczytaj tekst.. Pozdrawiam, E. P.Niektóre wyrazy piszemy wielką literą, a niektóre małą.. Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). Średni wynik: 53,45 %.Przeczytaj tekst.. Wpisz je do zeszytu.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). (0-4) Przeczytaj tekst.. Kiedy byłam mała, moi rodzice wyjechaliZadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt