Quiz jak dobrze znasz lekturę tajemniczy ogród
jak dobrze znasz lekture „tajemniczy ogród" .. Quiz w Poczekalni.. Właśnie omawiam i ćwiczę na kartkówkę na jutro.. 64 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .zbliża się sprawdzian, a tobie trudno uczyć się z zeszytu lub książki?. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44Jak dobrze znasz książkę "Tajemniczy ogród"?. Zawiera 16 pytań.. Słowa ojca Pio dają do myśleniaZobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. jak chodzi tacie, a pokazuje się, ze to zła odpowiedź.. Agata 30 maja 2019Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" Czy dobrze znasz treść lektury Tajemniczy ogród?SPRAWDŹ TERAZ!. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Czy lubicie lekture Tajemniczy Ogród?. Ten test jest pomocny, jak ktoś sobie chce coś powtórzyć.. Sprawdź się!. więc to quiz dla ciebie!Test z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. 2012-02-29 18:28:44 Mieliście w 5 klasie lekture ,, tajemniczy ogród " 2011-10-02 16:43:59 Mam lekture pt.: " Tajemniczy Ogród " i mam odp dlaczego tajemniczy ?.

Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?

#sprawdzian, #lektura, #panna z mokrą głową 3552 x, 2017-05-31 15:32:19 7.Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został p…Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród.. Wyślij zgłoszenie.. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" .. Mam wszystko dobrze, ponieważ sprawdziłem swój wynik w statystykach :D .. /a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Tagi dla tego testu: nauka,lektura.. Skomentuj.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak nazywa się główna bohaterka książki?. ritoxeene 29 kwietnia 2020 slaby ten test.. Jak po angielsku brzmią nazwy tych znanych ksią.. Jakim typem czytelnika jesteś?. Opowiadania 8 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Zawiera nieodpowiednie treści.. Dodaj quiz.tajemniczy ogród wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Jak dobrze znasz ...Test z lektury Tajemniczy ogród.

!To że jesteś anonimowy/a to .Fajna lektura.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Czego nauczyła Cię seria książek "Harry Potter".. Masz świetny pomysł na quiz?. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód '' #lektura, #anime 271 x, 2017-05-22 17:24:04Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż test!Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród".. Na co umarła najbliższa rodzina Mery?. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. 1. myślisz że dam ci proste pytanie by sie chciało1Jak nazywa sie dwór Wuja Mary.. ALE I TAK SPOCZKO QUIZ.Jak dobrze znasz lekturę ,,Tajemniczy Ogród" ?. Rozmowa z wujem 16.. Tolkien Hobbit, czyli tam i z powrotem - John Ronald Reuel 3.Dzieci we trójkę odprawiają w tajemniczym ogrodzie wymyślone przez siebie rytuały, mające pomóc wyzdrowieć niepotrafiącemu chodzić Colinowi.Quiz Panna z mokrą głową.. Czy powinieneś zostać pisarzem?. Udostępnij.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

Jak dobrze znasz lekturę Panna z mokrą głową?

Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Udostępnij.. 24 komentarze: Anonimowy 9 stycznia 2016 14:34. fajne.. Patixella 4 lata temu.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Darmowy quiz: Tajemniczy ogród - test w kategorii Literatura.. Sadza b. Węgielek c.. !Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - quizy i testy z lektury.. :D. dodany: 2015-03-02 20:44:38, przez: Gabrysiatajemniczy ogród.. Quiz w Poczekalni.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Rozdział 10.Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. 64 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Peliji 4 lata temu.. Przepowiednia o Janie Pawle II.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. werindaxd 5 lat temu.. Społeczność .. Szczera i lojalna przyjaźń ma w sobie ogromną siłę i wyzwala w nas pokłady dobra, o które nawet byśmy się nie podejrzewali.„Tajemniczy ogród" - jak dobrze pamiętasz.. 2 lata temu Poznajcie Mary, dziewczynkę, która pod wpływem przyjaźni i kontaktu z pięknem natury odkrywa, kim.Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Rozwiąż quiz!Książka uczy, jak patrzeć na innych - rodzinę, przyjaciół, kolegów, dorosłych i rówieśników - z pewnym dystansem, starając się ich zrozumieć..

Rozwiąż test!Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?

11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. :) Pozdrawiam wszystkich, którzy to czytali.. 2012-03-11 17:57:55Ona spotkała gila z tego co ja czytałam i służąca Mary to była Marta ,a Ajah była jej opiekunką,ale zmarła.Jak dobrze znasz lekturę „Tajemniczy Ogród".. Sprawdź się.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród.. Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród.. Gdzie wychowywała się Mary?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. g 10 marca 2016 dziwny ten test.. Rozwiąż test!Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród".. Szukaj.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Dodaj quiz .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Najnowsze quizy w dziale: Tajemniczy ogródTajemniczy ogród..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt