Chłopcy z placu broni test z odpowiedziami pdf
Pobierz (doc, 55,5 KB) .. SZKOŁA 2, 2009-08-02, ocena: a gdzie prawidłowe odpowiedzi?. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniUdostępnij.. wiedza o lekturze.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy z Placu Broni Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.Jest to film lektury Chłopcy z Placu Broni.. Okazuje się, że trzeba będzie stoczyć bitwę o ukochany plac.. Jak nazywali się wrogowie Chłopców z Placu Broni?. A Gereb jest zdrajcą B Gereb nie jest zdrajcą 4. a) Fałsz b) Prawda 2.. Quiz w Poczekalni.. Komentarze .2 OD TŁUMACZA Podjąłem się nowego przekładu Chłopców z Placu Broni, gdyŝ ku swemu zdziwieniu stwierdziłem, Ŝe w stosunku do węgierskiego oryginału, w polskim tłumaczeniu Janiny Mortkowiczowej z 1913 roku, istnieją po pierwsze: powaŝne opustki, po drugie: istotne zmieniające sens powieści przeinaczenia.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015Publikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni"..

2011-02-27 10:14:15Chłopcy z placu broni - test .

2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. c) Czele.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.Kim był Nemeczek na Placu Broni?. Rywalizuje z nimi inna grupa chłopców - Czerwonoskórzy.. Zarówno w tej bitwie jak i przed nią odznacza się zwłaszcza jeden z Chłopców w Placu Broni - Ernest Nemeczek.Zobacz quiz: Chłopcy z Placu Broni.. Sprawdź się!. Jak miał na imię Nemeczek?. @anonim164: Ja mam lepszy wiersz do Boki.CZYTAJ : Siema boka!. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Rozwiąż test!21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Title: Chłopcy z Placu Broni Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 10/26/2020 8:27:14 PM177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie..

Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Opis testu.

Podgląd treści.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Przewodzi im Janosz Boka.. Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) GerebTest: Za Placem Broni, przy ulicy Marii znajdował się: a) bank rolny b) zakład gazowy c) cyrk d) tartak Rozwiązanie - Próbę przekupienia Słowaka - stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Nemeczek b) Barabasz c) Feri Acz d) Gereb Rozwiązanie - Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych .1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. A Czerwonoskórzy, czyli Czerwone Koszule B Nie mieli wrogów C Chłopcy z Placu pod Kasztanami 5.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Nie wzbudziło natomiast mojego sprzeciwu jedno, choć zasadniczej wagi .Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test składa się z 12 pytań.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" ..

A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3. d) Nemeczek.Chłopcy z Placu Broni • pliki użytkownika anetkawierzbicka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc, Chłopcy z Placu Broni streszczenie w pigułce.docNazwali siebie Chłopcami z Placu Broni.

Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od Nemeczka?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. czy nie?. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. d) Nemeczek.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. 17 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. proszę o ich podani wojka1, 2019-09-22, ocena: no uwielbiam takie komentarze, dla nauczyciela chyba odpowiedzi są oczywiste?. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3.. Zdrajcą został Gereb.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jak miał na imię Boka?. c) Czele.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Rozwiąż test!Podj ąłem si ę nowego przekładu „Chłopców z Placu Broni", gdy Ŝ ku swemu zdziwieniu stwierdziłem, Ŝe w stosunku do w ęgierskiego oryginału, w polskim tłumaczeniu Janiny Mortkowiczowej z 1913 roku, istniej ą po pierwsze: powa Ŝne opustki, po drugie: istotne zmieniaj ące sens powie ści przeinaczenia.Jak dobrze znasz lekturę pt. Chłopocy z placu broni?.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniKatalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar).

Wyślij zgłoszenie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt