Przeczytaj tekst i odpowiedz na podane pytania angielski
Zrobi ktoś te 2 ćwiczenia?. Wypisz do zeszytu I przetłumacz wyrazy których nie znasz.. 1- przeczytaj tekst „Fast Facts : The London Tube" („Szybkie fakty o londyńskim metrze") i napisz w zeszycie do czego odnoszą się podane liczby.. Przeczytaj fragment wywiadu z językoznawcą Janem Miodkiem i odpowiedz na podane pytania.. Na pamiątkę Oskar kupił figurkę rycerza.LINK DO TESTU W FORMACIE PDF - Diagnoza_klasa_5_-_jezyk_angielski.pdf.. Cieszę się, że cię widzę.. Edukacja matematyczna: - doskonalenie obliczeń w zakresie 100 - podręcznik do matematyki ze str. 38 - zadania 2-5 w zeszycie.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego tekstu.. Punkty rankingowe: 0.. 2/90 - przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania (odpowiedzi można podać po polsku).. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Angielski klasa 6 Pomocy!. Odpowiedz na pytania .. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania W czasie wakacji Oskar był nad jeziorem w pobliżu Olsztyna.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. Znajdź w tekście słowa lub zwroty, które znaczą to samo , co poniższe.Przetłumacz angielski tekst na polski 2014-04-15 08:25:09 Angielski - przetłumacz tekst o soli.. - Zadanie 4: Tajemnice przyrody 5 - strona 88przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:34 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania : 2012-01-29 17:54:52 Przeczytaj informacje i odpowiedz na pytania ..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na podane pytania.

Podręcznik: Przeczytaj tekst ze strony 90.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i odpowiedz na polecenia.. Jan Miodek: Muszę być cierpliwy, a z drugiej strony - to, że jakiś problem jest wywołany po raz setny, pokazuje, że język jest w ruchu.-----Test sprawdzający rozumienie tekstu o charakterze matematycznym Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania Wojtek wrócił ze sklepu zabawkowego i powiedział, że są w sprzedaży trzy rodzaje aut: najtańsze auto kosztuje 10 zł, dwa razy droższe od najtańszego auta jest auto na baterie, a najdroższe, bo 30 zł kosztuje auto na .Zadanie z angielskiego.. Uwaga!. SCENA V Akt.1 Orgon, Kleant, Doryna ORGON A, dzień dobry, szwagrze.. Plastyka:W zadaniu 6 uzupełnij teksty z ćwiczenia 5 wyrazami z odpowiedniej ramki.. 2 Tomku, jak ty to robisz, .. ; Na ekranie Strona główna wybierz pozycję Zgłoś problem.. 2011-10-14 10:45:09; Przeczytaj tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Jestem Cawdoru thanem thanem.Proszę odpowiedzieć na pozostałe pytania.Przeczytaj tekst.. 1/86 - przeczytaj tekst i wybierz właściwą odpowiedź: a, b lub c. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Subject: Teens' Time: Everyday gadgets - praca z tekstem..

🎓 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Zdecyduj czy podane zdania są prawdziwe czy fałszywe 2018-12-03 17:14:57Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Zdecyduj czy podane zdania z prawdziwe (True) czy fałszywe (false) .Następnie sprwadź odpowiedzi z tekstemNajlepszy słownik angielsko-polski i tłumacz angielskiego online.Przeczytaj tekst.. Zapraszamy do nauki z serwisem Szlifuj swój angielski.Zadanie 1 Przeczytaj lub odsłuchaj nagrany tekst i odpowiedz na przygotowane pytania.. Myślę, że jest nauczycielką albo studentką angielskiego.. Musi Pan być cierpliwym człowiekiem.. 2014-01-09 18:48:39 przetłumacz tekst i odpowiedz na pytania PEŁNYM ZDANIEM 2013-05-27 16:24:294.. Ćwiczenie wykonaj pisemnie.. Otwórz podręcznik na stronie106-107.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. na ocenę.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa przeczytaj tekst w słowniku online PONS!. Zwiedzili zamek w Malborku.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) Uwaga!. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. D. advises you to buy .Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Religia: - przeczytaj z podręcznika temat 59 „Majówki - i co czuje, i co żyje, niech z nami sławi Maryję" oraz wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadania do tego tematu; - zrób zdjęcia i prześlij do oceny do 6 maja na adres [email protected] ..

Przeczytaj szybko tekst i odpowiedz na pytania.

Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Zdobyte odznaki: 0.. 6/85 - napisz pytania wstawiając na początku podanych zdań was lub were.. KLEANT Ja się cieszę także.. .Podręcznik str. 82, Extra Steps.. Raz nawet wypłynęli żaglówką.. 4 - posłuchaj Marty i Maxa rozwiązujących quiz o londyńskich autobusach.Jak utworzyć pytania i przeczenia w czasie Present Simple?. Pozwól, szwagrze, na chwileczkę małą,Przeczytaj teksty 1.1.-1.4.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Podpisz zdjęcia.. Jeden tekst pozostanie niewykorzystanyKliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Następnie odpowiedz na pytania.. 2 - przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. _____ of sport, mostly popular with men aged 15-45.Temat: Praca z tekstem na temat Rewolucji Francuskiej - odpowiedzi na pytania, c.d.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Przeczytaj tekst „Pan Wonka i jego królestwo" Roalda.Teksty Piosenek (39652) Teledyski (8765) Telewizja i Seriale (249364) Zespoły (21495) .. Robert Migdał: A to odpowiadanie po raz setny?. Często pływał z wujkiem łódką po jeziorze i chodził łowić ryby.. Właśnie miałem wychodzić, lecz teraz zostanę.. Cóż tam na wsi, czas piękny, zboże już zasiane?. Ja również mam podobny do Pani dylemat..

1.Przeczytaj szybko tekst i odpowiedz na pytania.

Przeczytaj tekst odpowiednimi pytaniami język angielski zadanie 2 .Przeczytaj tekst.. Użytkownik.. Temat: Powtórzenie wiadomości z rozdziału 6.. Praca na dwie lekcje 21.04.2020r.. Uzupełnij zdania, używając podanych przymiotników w stopniu wyższym i najwyższym TEKST do zadań 3,4,5/14 (są u mnie na profilu w innym pytaniu) .j angielski pilne!. Z tego tekstu trzeba odpowiedzieć na ponizej podane pytania :Hi !. (tekst w załączniku ) 1.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. Nauczysz się analizy tekstu - jednej z umiejętności najbardziej przydatnych w mówieniu.Przeczytaj podane ogłoszenia i odpowiedz na pytania.. - MidBrainart- przeczytaj opowiadanie ,,Pesteczka" z podręcznika do polskiego ze str. 32 - 33, odpowiedz rodzicom na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania w ćwiczeniach do polskiego str. 60 - 63..Komentarze

Brak komentarzy.